חברת "אקרשטיין" בוחרת שוב בפתרון מערכת M3 מייצרת ערך עסקי והתייעלות לארגון

חברת "אקרשטיין", החברה המובילה בישראל לייצור פיתוח ואספקת פתרונות בנייה כוללים, מודיעה כי היא בוחרת שוב ב- M3 כפתרון ה- ERP הארגוני הכולל שלה ועוברת לדור החדש של הפתרון. M3, מפתרונות הדגל של חברת Infor הבינלאומית, מיוצג בישראל על ידי קבוצת Intentia. חברת "אקרשטיין", החברה המובילה בישראל לייצור פיתוח ואספקת פתרונות בנייה כוללים, מודיעה כי היא בוחרת שוב ב- M3 כפתרון ה- ERP הארגוני הכולל שלה ועוברת לדור החדש של הפתרון. M3, מפתרונות הדגל של חברת Infor הבינלאומית, מיוצג בישראל על ידי קבוצת Intentia.

הפרויקט הוטמע על ידי חברת Intentia פתרונות מתקדמים, זרוע הביצוע של הקבוצה, תחת הסכם MSP (M3 Support Program), הכולל סל מגוון של שירותים מקצועיים במסגרתם מתבצעים מהלכים של מעברי מהדורות, Roll-Out לאתרים נוספים בארץ ובעולם והעמקת יישום. הפרויקט התבצע במשך שלושה חודשים וכלל הטמעה בארבעת אתרי החברה בישראל – במפעלים בירוחם, אשדוד ובראש פינה ובמטה החברה בהרצלייה.

פתרון M3 בעל התמחות ייחודית בענפי התעשייה היצרנית, מספק לאקרשטיין תעשיות מענה ארגוני כולל, החל משלב הייצור ועד הדרג הניהולי הבכיר. הפתרון תומך בפעילות פיננסית ענפה של החברה הכוללת ריבוי עסקאות ולקוחות.

מאיר לוי, סמנכ"ל כספים באקרשטיין תעשיות אמר כי: "M3 הוכיח את עצמו במהלך השנים כפתרון ERP בעל פונקציונאליות גבוהה, המייצר ערך עסקי והתייעלות לארגון. הגרסא החדשה של M3 הינה בעלת ממשק המשתמש המתקדם ביותר של Smart Office התומך בשפה העברית באופן מלא ומציע חווית משתמש יוצאת דופן הכוללת התאמות אישיות לכל משתמש, וכלי ניהול חכמים. תהליך ההטמעה היה קצר ויעיל הודות למקצועיות של החברה והכרותה עם תחום פעילותינו".

עוזי יערי, מנכ"ל Intentia פתרונות מתקדמים מסר כי: "M3 הינו פתרון בעל התמחות בתעשייה ובתהליכים הנהוגים בוורטיקלים שונים לעומקם. בפתרון מושקעים מדי שנה מאות מיליוני דולרים בפיתוח ובשדרוג מהדורות לצורך התאמה מלאה לצרכים המתבקשים בענפים ספציפיים. אנו גאים לעמוד לצד חברת אקרשטיין ולהמשיך לספק לה שרות".

אודות קבוצת Intentia
קבוצת Intentia, הוקמה בשנת 1996, מתמחה בפתרונות מחשוב תעשייתי לארגונים. Intentia הינה הנציגה של פתרון M3 מבית Infor הבינלאומית, חברת פתרונות המחשוב הארגוני השלישית בגודלה בעולם. הקבוצה כוללת מספר חברות בנות: חברת Intentia ישראל, זרוע השיווק והמכירות המייצגת בישראל את פתרון M3 של חברת Infor, חברת Intentia פתרונות העוסקת בשירותים והטמעה בארגונים וחברת פרואקטיב (50%), המתמחה במנועי BPM ו- Work Flow מתקדמים.

צוות המומחים של Intentia הינו בעל ניסיון עשיר בפרויקטים מורכבים של מחשוב חוצה ארגון בוורטיקלים תעשייתיים בארץ ובחו"ל. ניסיונה של Intentia והמקצועיות שלה זיכו אותה לאורך השנים בפרסי מצוינות בפרויקטים מקרב כלל השותפים העסקיים המיישמים את מערכת M3 ERP ברחבי העולם. בין לקוחות החברה נמנות חברות מובילות במשק, כגון: אקרשטיין, דלתא גליל, דקסל, פריניר, אגמו- ורגוס, תנובה, אלכם מדיקל, כרמל מיכלים, פוליכד, קרגל, רביב-רבל, אורן צובה ועוד.

דילוג לתוכן