חברת אקווטרון הטמיעה את פתרון M3 של Infor

הפתרון הוטמע כחלק מפרויקט בינלאומי של קבוצת Fluidra הבינלאומית במהלך חודשים ספורים בלבד ובהיקף של למעלה ממיליון שקליםאקווטרון, חברת בת ישראלית של הענקית הבינלאומית Fluidra, הטמיעה את פתרון M3, המיוצג בישראל על ידי קבוצת Intentia. אקווטרון מתמחה בייצור ושיווק רובוטים חכמים לניקוי בריכות שחיה פרטיות ומסחריות ובאספקת אביזרים לבריכות וספא. פרויקט ההטמעה, המוערך בהיקף של למעלה ממיליון שקלים, התבצע תוך שישה חודשים בלבד.

בבעלות Fluidra כ- 60 חברות בתחומי המים ברחבי העולם. הפרויקט בחברת אקווטרון בישראל הינו חלק מפרויקט בינלאומי רחב של איחוד כלל חברות הבת של Fluidra תחת פתרון ERP אחד, תוך שילוב הפעילות הפיננסית והלוגיסטית של כל זרועות החברה וביצוע התאמות מקומיות בכל מדינה. הפרויקט כלל את כל המודולים של הפתרון, ובין היתר כלל הטמעה של מודול מסופונים וכן פיתוח של ממשק אינטרנטי להזמנות חלקי חילוף ומעקב מקוון אחר תיקונים.

תהליך היישום וההטמעה התנהל בישראל בהובלת מערכות המידע של חברת אקווטרון תוך שיתוף פעולה עם מערך המחשוב הבינלאומי של Fluidra ומומחי חברת Intentia פתרונות מתקדמים, זרוע הביצוע של קבוצת Intentia.

עודד וישי, מנמ"ר אקווטרון אמר כי: "צברתי יותר מ- 4 שנות ניסיון בחברת גלובל רוטו עם פתרוןM3 וגם בפרויקט של אקווטרון. M3 מביא עימו ניסיון וידע מוכח מענפי תעשיה מגוונים במפעלים המתקדמים בעולם. הפרויקט מזניק את אקווטרון ואת Fluidra לתהליכי ניהול מתקדמים אשר יובילו את החברה בבטחה לעבר מטרותיה העסקיות, תוך אופטימיזציה בזרימת המידע בתהליכי הייצור, בקרת האיכות, הרכש, המכירות והשירות.

עוזי יערי, מנכ"ל חברת Intentia פתרונות מתקדמים אמר: "פתרון M3, המבוסס על Best Practices, מותאם במלואו לפעילות רב-חברתית ורב-אתרית, ולכן הוא מהווה את הפתרון האולטימטיבי לחברות בינלאומיות המתפרסות על מספר רב של מדינות. יישום פתרון M3 בחברת אקווטרון התבצע תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ותהליכי העבודה המורכבים של Fluidra. אנו גאים בבחירת הקבוצה ב- M3 ומשוכנעים כי יעניק להם יתרון תחרותי משמעותי".
 

דילוג לתוכן