חברת אלקטרה הטמיעה מערכת להגברת מכירות וחישוב תמריצים של חב' אינסנטיבס סולושנס הישראלית

היקפה הכספי של העסקה לא נמסר אך הוא נאמד במאות אלפי ש"ח בפרויקט רב שלבים. המערכת הוטמעה בשלב הראשוני בחטיבת הקמעונות של אלקטרה

חברת אלקטרה הטמיעה בחטיבת הקמעונאות, מערכת אינסטניבס סולושנס להגברת המכירות וחישוב תמריצים. הפרוייקט ארך כחודשיים וחצי והסתיים בחודש אפריל 2017.

המערכת מאפשרת היום לחברת אלקטרה לשפר את הביצועים העסקיים ולהביא לגידול במכירות, זאת באמצעות יכולת השקיפות המלאה בנוגע לכל תהליכי המכירה שהיא מספקת למנהלי הסניפים ולמוכרנים, עד לרמת מכירת הפריט הבודד, עמידה ביעדי מכירות אישים וקבוצתיים, כמו גם חישובי העמלות והבונוסים. המידע מתעדכן ומונגש למנהלים ולאנשי המכירות בזמן אמת והדבר מאפשר להם בקרה יעילה המסייעת לעמוד בהצלחה ביעדי המכירות שהוגדרו.

'חתירה למצוינות והנעה לפעולה' הם הערכים המוספים שמנחילה חברת אלקטרה לעובדי הארגון.

מנכ"ל אלקטרה, זאב קלימי, אומר: "עולם המכירות נמדד בביצועים מול יעדים. כחברה מובילת שוק, המערכת מספקת לנו את הערכים המוספים הנדרשים כדי לחתור למצויינות ולהניע לפעולה. תודות למידע המשמעותי שאנו מפיקים, לצד זמינות המידע והנגשתו בכל מקום ובכל זמן, נוצרת בארגון אווירת תחרות חיובית המניעה לפעולה ומייצרת מצויינות בתהליכי העבודה של כלל ארגון המכירות. הנתונים מנחים אותנו באילו צעדים לנקוט באופן מיידי כדי להשתפר תדיר".

מנכ"ל הקמעונאות של חברת אלקטרה, יורם בדש, אומר: "המערכת מצטיינת בתצוגה אפקטיבית ובהירה לכל הרמות הארגוניות. המערכת מספקת שקיפות מידע לעובד, במקביל להצגת הביצועים של הקולגות שלו בכל הסניפים. היא מהווה כעת כלי משמעותי חשוב בהגברת המכירות של אלקטרה."

עמיר פיסלויץ, מנכ"ל אינסנטיבס סולושנס, אומר: "אינסנטיבס סולושנס גאה לראות את מערך המכירות של אלקטרה מצטרף למאות אלפי המשתמשים במערכת. השקיפות, עדכניות המידע ויכולות ההמלצה במערכת נותנת לאנשי המכירות כלי אפקטיבי מוכח לשיפור ביצועים מתמיד. בכך היא משפרת את ביצועי הארגון ומגבירה את תחושת האמון של העובדים. זכינו מאלקטרה לשת"פ מופלא, במיוחד מסמנכ"לית משאבי האנוש, שוש רבן, מה שתרם לקידום הפרוייקט בהצלחה ובלו"ז קצר. אין ספק כי הרוח הגבית מצידה ומצד הצוות בראשותה גרמו לפרויקט להתנהל ולהתקדם באופן מעורר התפעלות".

דילוג לתוכן