חברת אלטמן מחזקת את קשרי הלקוחות: מיישמת מערכת לניהול קשרי לקוחות מבוססת Microsoft Dynamic CRM באמצעות אלעד מערכות

-היקף הפרוייקט מוערך במאות אלפי שקלים-

מערכת ה- CRM החדשה תרכז את המידע על כלל הלקוחות של חברת אלטמן, תאפשר לחברה לנהל טוב יותר את הקשר עם הלקוח ולחזק את מערך השירות והשימור

חברת אלטמן החלה בפרוייקט רחב היקף ליישום מערך קשרי לקוחות (CRM) מתקדם באמצעות חברת אלעד מערכות. פרוייקט ה- CRM מבוסס על מערכת ניהול קשרי הלקוחות של חברת מיקרוסופט – Dynamics CRM 2015. המערכת צפויה לעלות לאוויר ברבעון ראשון של 2016, היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי שקלים.
אלטמן הינה חברת מוצרי בריאות, הפועלת במטרה לדאוג לבריאות לקוחותיה, באמצעות כלים המבוססים על הבנה מדויקת של צרכיהם במצבי חיים שונים, באופן מקצועי, מעשי ומקיף. לחברה מוקד שירות והדרכה המשרת אלפי צרכנים מדי חודש. המערכת תייעל את תהליכי השירות ושימור הלקוחות ותשלב היבט שיווקי שישרת את הניהול ממוקד לקוח.
מערכת Dynamics CRM 2015 של מיקרוסופט, שמיישמת חברת אלעד מערכות, תאפשר לחברת אלטמן לקבל תמונה מלאה על לקוחותיה (360 מעלות) ולחזק את מערך השירות של הלקוחות לאורך זמן כמו גם להדק את הקשר השוטף עם הלקוחות, תוך ניהול מלא של מחזור חיי הלקוח, החל מנקודת המגע הראשונית.
המערכת רב ערוצית ומרכזת את כלל הפניות לחברת אלטמן המתבצעות באמצעות ערוצי תקשורת שונים (אתר החברה, רשתות חברתיות, מוקד השארת הודעות, מיילים ושיחות). המערכת אוספת את הנתונים ומרכזת אותם לתוך מערכת אחת המאפשרת בנייה של כרטיס לקוח מקיף. המערכת מאפשרת מעקב אחר האינטראקציות השונות עם הלקוח, תיעוד והצגת כרטיס הלקוח ברגע פנייה לחברה. כמו כן היא כוללת מידע על תחומי העניין של הלקוח ובני משפחתו בתחומי בריאות שונים ורשימות תפוצה בהם נכלל הלקוח.
המערכת מנתחת, מפיקה דו"חות ומאפשרת ניהול מוקד חכם. בנוסף לאלו, המערכת כוללת לוח מחוונים (Dashboard) להנהלה ומעקב אחר תהליכי שירות פתוחים. במערכת ה- Dynamics CRM 2015 ממשקים להקפצת מסך בשיחות נכנסות ולפתיחת קריאות שירות. היא כוללת מספר רב של ממשקים ומנוהלת בסינרגיה עם מערכת ה- ERP של חברת SAP.

מחברת אלטמן נמסר: "בחרנו במערכת Dynamics CRM 2015 אשר תאפשר לנו לדאוג לבריאות לקוחותינו באמצעות הבנה מדויקת של צרכיהם במצבי חיים שונים. המערכת תומכת בקבלת תמונת לקוח כוללת ובכך תאפשר לתת מענה מדויק ומתאים לצרכיו. בעידן בו ערוצי התקשורת מול לקוחותינו מגוונים ונמצאים במגמת התרחבות, Dynamics CRM 2015 מאפשרת אינטגרציה מלאה.
אנו צופים כי לצד הידוק הקשר עם הלקוח וחווית משתמש נוחה יותר, המערכת תאפשר גם ייעול תהליכים במוקד. בחרנו באלעד מערכות ליישום המערכת לאחר שפגשנו צוות מקצועי,מנוסה ומחויב שבימים אלו שוקד במרץ על פיתוחה של המערכת".

במיקרוסופט מציינים: "מערכת Dynamics CRM 2015 מספקת לאלטמן כלים מתוחכמים וידידותיים להקשיב ללקוחות ולהגיב באופן מהיר הן להזדמנויות והן לבעיות שיש בהן פוטנציאל לחוסר שביעות רצון. בעידן של תחרות בכל השווקים יכולות מסוג זה הן חיוניות לשימור ולצמיחת עסקים".

לדברי דגן הלוי, המשנה למנכ"ל חברת אלעד מערכות ומנהל החטיבה הטכנולוגית: "רמת השירות הגבוהה שאלטמן מספקת ללקוחותיה, מרביתן לקוחות פרטיים, הצריכה תכנון של מערכת שירות ידידותית וזריזה התומכת במגוון ערוצי שירות לנוחות לקוחות החברה. נסיונה הרב של אלעד מערכות בתמיכה הן בערוצי שירות מסורתיים, כגון שיחה קולית, אימייל, SMS וכו' והן בערוצי שירות חדשניים כגון מדיה חברתית ו- Whatsapp מהווה נדבך מרכזי בהצלחת הפרויקט".

דילוג לתוכן