חברת אוויה מרחיבה את מערך פתרונות המיתוג שלה

הרחבת משפחת המתגים מתוצרתה מסדרת מתגי ה-4000Ethernet Routing Switch ERSחברת התקשורת הבינלאומית, אוויה (סימול: AV), המתמחה בהקמה וניהול של רשתות תקשורת בארגונים, הכריזה השבוע על הרחבת משפחת המתגים מתוצרתה מסדרת מתגי ה-4000Ethernet Routing Switch (ERS)  כמו כן, מסרה החברה כי סדרות המתגים החדשות יתממשקו לארכיטקטורת ה-Virtualized Enterprise Network Architecture (VENA) ובכך ימתחו את הפתרונות הענן הפרטי לארגונים עד לקצוות הרשת (Edge). הכרזה הינה חלק מסדרת הכרזות חדשות של החברה, הכוללות השקת מוצרי תוכנה, בנוסף למוצרי החומרה, המספקים יכולות תקשורת ושיתוף בזמן אמיתי (Collaboration), שילוב יישומי קול ונתונים על-גבי רשתות ארגוניות ועוד. בכך מציעה ערך מוסף משמעותי על פני מתחרותיה, ביניהן סיסקו, ג'וניפר ו- HP.
 
המתגים החדשים בסדרה:The ERS 4800  ו-ERS 4500 מיועדים לסייע לארגונים לבצע אופטימיזציה של הרשתות שלהם לצורך הגברת השיתופיות בין המשתמשים ברשת ופישוט המיזוג של קול, וידאו ונתונים. מתגים אלו מציגים יכולות שרשור ברוחב הפס הנע בין 320 ל-384 גיגהביט לשנייה.
 
הסדרה החדשה, הכוללת שישה מתגים חדשים, מהווה נדבך נוסף של ארכיטקטורת VENA, עליה הכריזה החברה לפני כשנה ומאפשרת לארגונים לבצע אופטימיזציה של תשתית התקשורת שלהם ובכך למקסם את היכולות של יישומי הליבה העסקיים של הארגון, באמצעות ה-Virtual Services Fabric. ארכיטקטורת VENA ממומשת באמצעות תוכנה, התומכת בתקן Shortest Path Bridging (SPB) המאפשרת לייצר מספר בלתי מוגבל של קישורי רשת וירטואליים על גבי מארג השירותים הווירטואלי (Virtual Services Fabric). שימוש בארכיטקטורה זו מאפשר לארגונים לפרוש פתרונות בקרת גישה לרשת, מערכות ניהול ורשתות אל-חוטיות בקנה מידה רחב ביותר תוך שימור מקסימאלי על פשטות היישום בפועל.
 
"האסטרטגיה ארוכת הטווח שלנו צוברת הצלחה והמומנטום ממשיך להיבנות", אומר ג'ין טורגאון, מנכ"ל חטיבת Avaya Networking. לדבריו, "לקוחות רבים רוכשים את המתגים של אוויה בהתבסס על VENA, שהיתה ההצלחה האסטרטגית הגדולה ביותר של החברה. כעת משפתרנו את כאבי הראש העיקריים, אודות מבנה מרכז הנתונים וניידות מערכות וירטואליות, אנו יכולים לספק שירותים חדשים בארגון, אותו משרת המתג".
 
האסטרטגיה החדשה של אוויה מאפשרת ללקוח לרכוש וליישם מרכזיית IP וליהנות מציוד מתקדם ושירותים מתקדמים, כשבמקביל נשמרת התצורה של מתג ה-PBX הקיים שלו וציוד ה-Legacy. "חברת אוויה מחויבת להמשיך בפיתוח מתגי DATA חדשים ופתרונות של רשתות ואנו מצפים להשקת פתרונות מתגים חדשים בקרוב. לאוויה בסיס לקוחות רציני בישראל ובעולם ואנו בטוחים שלקוחותינו יבחרו להרחיב את הרשתות שלהם, על בסיס הטכנולוגיה החדשה של אוויה", כך מסר אלדד קנטי, מנהל הפעילות העסקיתשל Avaya ישראל.
 
תוכנה המשפרת את יכולת המתגים
יחד עם ההכרזה על סדרות המתגים החדשות התומכות באספקת מתח, PoE ו-PoE+, לציוד טלפוניה ווידאו הוכרזה גרסא חדשה של מודול הניהול Avaya Enterprise Policy Manager המאפשרת יצירת פרופילים חכמים לשם חיסכון בחשמל וצמצום צריכת המתח של כלל מתגי ה-Power. יש לציין כי המתגים החדשים מבוססים על ספק מתח נשלף, הניתן לגיבוי על ידי הוספת ספק נוסף, המסוגל לתמוך ב-100 אחוזים של קיבולת ציוד PoE על גבו עד לרמת צריכה של 15.4W, ללא צורך בספק מתח נוסף. כמו כן, משולבים במתגים אלו מעבדים מדור חדש בעלי יכולת עיבוד מתקדמת וצריכת מתח נמוכה ואף מתוכננת תמיכה עתידית ב-IPv6 Routing באופן מלא.
 

דילוג לתוכן