חברת אבטחת המידע ProofPoint חתמה על הסכמי שיתוף פעולה טכנולוגיים עם אימפרבה וסייבר ארק הישראליות

Proofpoint, חברת אבטחת הסייבר של הדור הבא המיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, הכריזה על שיתוף פעולה עם החברות הישראליות אימפרבה וסייבר ארק. במסגרת שיתוף הפעולה יתממשקו פתרונות אבטחת המידע של סייבר ארק ואימפרבה עם Threat Response, פתרון ניהול האיומים של Proofpoint.
פתרון ניהול האיומים של Proofpoint הוא פתרון ראשון מסוגו המספק למחלקות אבטחת המידע את ההבנה והכלים להילחם באיומים במהירות וביעילות. הפתרון מאפשר לאתר במהירות משתמשים חשודים ללא הרשאה. בזמן ניסיון תקיפה, ישנו חלון הזדמנויות בין הפריצה עצמה לבין הרגע שהפורץ נכנס למערכת של הארגון. הפתרון מבודד את המשתמש ומונע ממנו לדלות מידע מהארגון. שיתוף הפעולה של Proofpoint עם סייבר ארק ואימפרבה מאפשר לאחד את מדיניות הבידוד של שלושת הארגונים כנגד איומים ותקיפות סייבר.
רון כהן, מהנדס מכירות באינוקום: "שיתוף הפעולה של Proofpoint עם סייבר ארק ואימפרבה עוזר לארגונים להימנע מתקיפות העלולות להידרדר לבעיה אמיתית. הארגון צריך דרך להתמודד בצורה יעילה כנגד גורמים עוינים ולא צריך לבזבז זמן על בירוקרטיה עם ארגוני אבטחת מידע רבים. אנחנו רוצים שלקוחותינו יהיו תמיד צעד אחד לפני האיומים שברשת, ולכן אנחנו משתפים פעולה עם חברות אבטחת המידע המובילות".
ProofPoint, הנסחרת בנאסד"ק בשווי שוק של כ- 2.5 מיליארד דולר, מספקת פתרונות להתמודדות עם איומים ולהגיב למתקפות. בין היתר כוללים פתרונותיה מערכות לאבטחת תעבורת דואר אלקטרוני, הגנה על המידע בדואר האלקטרוני, מניעת דליפה ומתקפות על דואר אלקטרוני, הגנה מפני איומים מתקדמים, אבטחת תעבורת רשת, הגנה על מובייל ורשתות חברתיות, אירכוב מאובטח של מידע ארגוני ופתרונות תאימות לדרישות תקנים ורגולציה.

דילוג לתוכן