חברת אבטחת המידע Adallom מינתה את אינטגריטי תוכנה כנציגתה הרשמית בישראל

צופה מכירות של כ- 5 מיליון שקלים במהלך השנתיים הקרובות בישראל;

 

מינוי אינטגריטי בישראל הינו חלק ממהלך ההתרחבות של החברה בעולם, הכולל מינוי מפיצים ברחבי העולם

 

Adallom הישראלית היא מובילה עולמית בתחום אבטחת המידע ליישומי ענן דוגמת Salesforce.com, Office365, GoogleApps, SuccessFactors ועוד

 

אינטגריטי תוכנה מונתה לנציגתה הרשמית של חברת Adallomעם אחריות על השוק בישראל. חברת Adallom הישראלית היא מובילה עולמית בתחום אבטחת המידע ליישומים מבוססי ענן דוגמת Salesforce.com, Office365, GoogleApps, SuccessFactors, ServiceNow ועוד.

 

Adallom, שהוקמה על ידי יזמים יוצאי מסלול תלפיות ויחידת 8200 של צה"ל, גייסה עד כה כ- 20 מיליון דולר בשני סבבי גיוס. בין המשקיעים בחברה נכללים: אינדקס ונצ'רס, סקויה ישראל והיזם זוהר זיסאפל. חברת המחקר והייעוץ גרטנר בחרה ב- Adallom כ- Cool Vendor בתחום אבטחת מערכות תשתית. בין לקוחות Adallom בעולם ניתן למנות את: SAP, LinkedIn, Jive,

EMC-Pivotal ומבין החברות הישראליות את: LivePerson, WIX, הבנק הבינלאומי, ECI Telecom, ועוד.

 

מוצרי חברת Adallom ישתלבו בסל פתרונות אבטחת המידע של חברת אינטגריטי תוכנה שכבר משמשת כנציגתם של חברות תוכנה מובילות בארץ ובעולם. היקף המכירות הצפוי בישראל הוא כ- 5 מיליון ₪ בשנתיים הקרובות.

 

עד כה ביצעה Adallom את הקשר עם לקוחותיה בישראל באופן ישיר. מינוי אינטגריטי הינו חלק ממהלך התרחבות של החברה בעולם, הכולל מינוי מפיצים ומיישמים של פתרונות החברה במדינות כגון ארה"ב ומערב אירופה, בהן ממקדת החברה את מאמצי הצמיחה שלה.

 

לדברי יבגני דיברוב, סמנכ"ל פיתוח עסקי של חברת Adallom: "החברה עומדת כיום בעיצומו של תהליך צמיחה והתרחבות בשוק הגלובלי ובשוק הישראלי. שיתוף הפעולה עם אינטגריטי תוכנה נועד להרחיב את פעילות ההפצה והתמיכה הניתנים למשווקים ולקוחות Adallomבישראל.במקביל אנו פועלים להרחבת סל הפתרונות כדי לתת מענה מיטבי לצורך בפתרון אבטחה לשירותי ענן בשוק המקומי. חברת אינטגריטי תוכנה מעורה היטב ובעלת היכרות עמוקה עם השוק והמשווקים המובילים בישראל, וצברה לעצמה מוניטין רב בתמיכה מקצועית במערכי ההפצה ובמשווקים".

 

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה מוסיף: "טכנולוגיות ענן ואפליקציות SaaS  הן כאן להישאר לטווח הארוך. להערכתי, בסופו של דבר זה גל שישטוף את כל הארגונים, כולל אלו מהמגזר הציבורי, פיננסי וכו'. האתגר הוא לבצע המעבר לענן מתוך מודעות לסיכוני אבטחת המידע הקיימים בו. לאחר שבחנו את כלל הפתרונות באופן מעמיק, הגענו למסקנה ש Adallom עונה על הצורך בצורה הטובה ביותר שיש. אין לי ספק שהשותפות הזו תייצר ערך רב לשוק הישראלי ולחברות בישראל שכבר זיהו את יתרונות היישומים בענן ומעוניין להגביר את ההגנה על נכסיו הדיגיטליים"

 

דילוג לתוכן