חברת אבטחת המידע, אלגוסק, מגייסת עובדים

חברת אלגוסק, המובילה בתחום ניהול מערכות אבטחת מידע ארגוניות, הודיעה היום כי היא מציעה 20 משרות פנויות לגיוס עובדים חדשים, בשאיפה שמרבית המגוייסים החדשים תהיינה מגויסות. החברה המצוייה בתהליך צמיחה אינטנסיבי, הגדילה את מצבת העובדים שלה בשנה החולפת בלמעלה מ 50% והיא עומדת כיום על כשבעים איש. ברבעון הקרוב יגויסו כ – 20 עובדים לתפקידי פיתוח, תמיכה ואבטחת מידע, על מנת שיספקו תמיכה הולמת ל- 700 לקוחותיה הבינלאומיים של החברה ויאפשרו לה להתרחב בשווקים הקיימים ובחדשים. מכירות החברה צמחו ב 2010 ב 75% , והיא נערכת להנפקה ציבורית בעוד שנתיים.
 
יובל בר-און, מייסד שותף ומנכ"ל אלגוסק, אומר: "אלגוסק מצויה בתהליכי התרחבות ניכרים, הן בהיצע הטכנולוגי והן בתשתיות התמיכה הנלוות לו. לנגד עיננו ניצב מאז ומעולם יעד העסקה שיוויוני של 50% גברים ו- 50% נשים. נכון להיום מצבת הנשים בחברה מתקרבת ל- 40% כך שהיעד הוא ראוי ובר השגה כאחד". בין היתר מועסקות במחלקת הפיתוח של החברה נשים מן המגזר החרדי.
 
השיוויונית באלגוסק באה לידי ביטוי לא רק במספר העובדים והעובדות אלא גם בתגמול שהם זוכים לו. בר-און מוסיף: "המחקרים המצביעים על פערי שכר בין המינים בסקטור הציבורי נראים לנו כלקוחים מימי הביניים" ומבקש לציין כי פרויקט הדגל של החברה, מערכת לניהול שנויים במדיניות אבטחת המידע, מנוהל על ידי אשה ומאוייש ברובו על-ידי נשים.
 
לסיכום אומר בר-און: " קידום נשים בתעשייה בכלל ובחצרה הפרטית של אלגוסק בפרט הוא בעיננו ערך שיש ליישם במרץ כבסיס לצמיחה ולהתפתחות. אנו שמחים לגייס עובדים מקצועיים, בין אם נשים ובין אם גברים, אך לאור חשיבות הנושא בעיננו, לו יכולנו לפרסם מודעת 'דרושות', היינו עושים זאת".

דילוג לתוכן