חברת אבטחת המידע אלגוסק, חתמה על הסכם הפצת פתרונות ניהול פיירוול עם BT Engage IT

שווי העסקאות שצפוי להניב ההסכם לאלגוסק לא נמסר, אך מוערך, על פי גורמים בשוק, בכ- 10 מליון דולר בשלוש השנים הקרובותחברת אלגוסק, המובילה בתחום ניהול מערכות הפירוול ואמצעי אבטחה ארגוניים, הודיע כי חתמה על הסכם להפצת פתרונותיה בתחום ניהול פיירוולים עם חברת BT Engage IT, מחברת BT. שווי העסקאות שצפוי להניב הסכם זה לאלגוסק לא נמסר, אך מוערך על-פי גורמים בשוק בכ-10 מיליון דולר ב-3 השנים הקרובות.
 
במסגרת ההסכם, לקוחותיה של BT Engage IT יישמו את פתרונות ניהול האבטחה של אלגוסק, AlgoSeg Firwall Analyzer ו-AlgoSec FireFlow. באמצעות ה- Firwall Analyzer יוכלו לקוחותיה של BT Engage IT  לשדרג את יכולת הניתוח האוטומטי של הפיירוולים, הנתבים ותשתיות ה- VPN. זאת על מנת לשפר את יעילותם התפעולית, לבטל את סיכוני האבטחה ולעמוד בדרישות תקינה. ה-FireFlow של אלגוסק יאפשר לארגונים לנהל בצורה אוטומטית וחכמה את מדיניות שינויי הגדרות האבטחה ובכך יביא לחסכון ניכר בזמן, כמו גם לשיפור דייקנות המערכות ויכולת הבקרה שלהן.
 
"קיים צורך חזק בקרב לקוחותינו לפתרונות שינהלו בקלות וביעילות את מדיניות אבטחת הרשת", אומרת שריל מרטין, מנהלת פתרונות אבטחה בחברת IT Engage BT. " כספקית מובילה בשוק, מציגה אלגוסק פתרונות התומכים גם בשירותי הניהול (MSP) שלנו ומבטיחים את יעילותנו התפעולית. מעתה אנו יכולים לצמצם באורח ניכר את הזמן הדרוש למימוש שינויים במדיניות האבטחה ולהציע שירות חדש של הכנה לבדיקות תקינה ורגולציה".
 
 
סוויטת פתרונות ניהול האבטחה של אלגוסק משמשת למעלה מ-700 ארגונים, בכל תחומי הפעילות הקיימים בתעשייה, ביותר מ-40 מדינות בעולם. אלגוסק רושמת הצלחה בבריטניה, שם השלימה מספר פרוייקטים עבור חברות גלובאליות בתחום הבנקאות, ביטוח, פטרוכימיה, חשמל ותרופות.
 
"ההסכם שלנו עם BT Engage IT הינו הזדמנות גדולה עבור אלגוסק, לממש את יכולותיה בכל רחבי אירופה ואף מעבר לה", אומר יובל בר-און, מייסד ומנכ"ל אלגוסק. אנו רואים צורך מוחשי לפתרונותינו בכמה מן הארגונים הגדולים בעולם. ביחד עם BT Engage IT נוכל לרשום הצלחות נוספות בזירות אלה".

דילוג לתוכן