חברות Sling ו-shopnfly מישראל עלו לשלב הגמר בתחרות הסטרטאפים -Start Path של מסטרקארד

החברות  יתמודדו עם סטארטאפים נוספות מאירופה להתקבל  לתוכנית המאיץ של מסטרקארד

 

תל אביב – 18.2.2015 – החברות Sling ו-shopnflyמישראל נבחרו בתחרות הסטרטאפים Start Path של מסטרקארד שנערך בישראל – כך הוכרז באירוע שנערך אתמול –יום ג' ה-17.2.2015, במרכז החדשנות של סיטי בתל אביב.  החברות  ישתתפו בסבב הראיונות הסופי של תוכנית Start Path אירופה שיתקיים בדבלין ב-23.3.2015 ויזכו למימון הוצאות הנסיעה.  תוכנית Start Pathשל מסטרקארד מספקת תמיכה ומומחיות לסטרטאפים לצורך גידול עסקיהם.

 

Slingשנוסדה בשנת 2013 בידי ארז ירושלמי ויעקב כהן, מפתחת פלטפורמה המאפשרת לעסקים קטנים לקבל תשלומים אלקטרוניים מצרכנים באמצעות הסמארטפון.  shopnflyשנוסדה לפני שנתיים בידי גיא געש ואיילון שטיינר, הינו אתר קניות מקוון המאפשר לנוסעים לרכוש מגוון מוצרים בכל שלב של נסיעתם לחו"ל ולאסוף את המוצרים שהזמינו בנמלי התעופה, במטוס או אף בבית המלון.

 

תוכנית המאיץ השנתית של ,Start Path החלה לראשונה בספטמבר האחרון, בה השתתפה גם חברת הסטרטאפ הישראלית Storee.

 

סטיבן וויפר, העומד בראשות Start Path העולמית של מסטרקארד: " כל צוות השופטים של Start Pathבאופן גורף התרשם מהרעיונות, החדשנות ויצירתיות של כל חברות הסטארט-אפ שהציגו בתל אביב.  היה קשה לבחור רק שתיים, מה שמראה את כוחה של החדשנות בישראל".

 

לדברי אנדראס המברגר, מנהל מסטרקארד ישראל, ״לא מפתיעה שהתחרות המתקיימת לראשונה בישראל הביאה לתוצאות מצוינות.  למעלה מ-45 סטרטאפים נבחנו וצוות השופטים מחו"ל התקשו לבחור בין המוצרים החדשניים שהוצגו".

 

Start Path של מסטרקארד נוצרה בשנת 2014, כהתחייבות לעבוד יחד עם סטרטאפים חדשניים הנמצאים בשלבים ראשוניים, על מנת להאיץ את קידום עתיד המסחר. הקבוצה נעזרת בתוכנית על מנת להתאים בין הצרכים הייחודיים של הסטארטאפים לבין היתרונות של מסטרקארד, וכך ליצור שיתופי פעולה משמעותיים ומוצלחים.

 

אודות Start Path של מסטרקארד

Start Path של מסטרקארד הוא מאמץ עולמי לתמוך בסטארטאפים הנמצאים בשלבים התחלתיים, אשר מפתחים כיום את הדור הבא של פתרונות המסחר. Start Path הושקה בסוף שנת 2013, מתוך מטרה לסייע לסטארטאפים הנמצאים בשלבים התחלתיים להצליח באמצעות מינוף מגוון אפשרויות לעבודה

משותפת. סטארטאפים יכולים להפיק תועלת מהידע של הרשת העולמית של מומחי מסטרקארד, לקבל גישה ללקוחות ולשותפים של החברה וליהנות מהיכולת לפתח חידושים המבוססים על הפתרונות של מסטרקארד. למידע נוסף נא בקרו בכתובת www.startpath.com או עקבו אחרי Start Path של מסטרקארד בטוויטר, ב[email protected]

דילוג לתוכן