חברות הסייבר צ'קמרקס וחברת וויטסורס משלבות כוחות: פתרון אבטחה מלא על הקוד המפותח בתוך הארגון ועל הקוד הפתוח המגיע ממקורות חיצוניים

מהיום ניתן לשמור על אבטחת המידע בחברה באופן מושלם- על הפיתוח העצמאי ועל הקוד הפתוח בזכות שילוב שתי התוכנות יחד

צ'קמרקס((Checkmarx, מובילה עולמית בתחום אבטחת המידע וחברת אבטחת הקוד הפתוח וויטסורס (WhiteSource(, הודיעו על שיתוף פעולה בין השתיים ויוצרות פיתרון ייחודי וחדש שמעניק מעטפת אבטחה מלאה לתוכנה- הן לקוד הנכתב באופן עצמאי והן לחלקים שנכתבו במסגרת קוד פתוח (OSA) בתוך התוכנה. היכולת מאפשרת שקיפות מלאה של רכיבי הקוד הפתוח הנמצאים בשימוש אצל המפתחים. למעשה, שיתוף הפעולה בין השתיים מעניק פיתרון מקיף לחשיפה וטיפול בחולשות vulnerabilities בקוד. בנוסף שיתוף הפעולה מאפשר לארגון לטפל כראוי ברישיונות של חבילות קוד פתוח ולהימנע משימוש לא חוקי בקומפוננטות המיבאות ממקורות צד שלישי.

תהליך כתיבת התוכנה נעשה על ידי כתיבת קוד באופן עצמאי ושילוב רכיבי קוד פתוח (Open Source) ידועים- הפלטפורמה מאפשרת זיהוי פרצות אבטחה ואף מציעה תיקונים זמינים לקוד הפתוח על מנת לשמור על האבטחה- הפלטרפורמה של צ'קמרקס היא היחידה שיכולה ומספקת שירות שכזה. הן שמירה על תוכן וקוד עצמאי- ב-20 שפות תיכנות מובילות והן על הקוד פתוח. כל הלקוחות של צ'קמרקס, יכולים עתה להנות מהיתרונות של שתי החברות בפלטפורמה אחת וכך למקסם את האבטחה על התוכנה אותה הם מפתחים בצורה קלה ונוחה לשימוש.

מנכ"ל חברת הסייבר צ'קמרקס עמנואל בן זקן אומר: "אנחנו שמחים לעבוד עם וויטסורס ולהציע פתרון מלא עבור המשתמשים שלנו- שנינו חולקים את אותה הפילוסופיה: יצירת פתרונות אבטחת תוכנה מהימנים אשר מהנדסי תוכנה אוהבים לעבוד איתם" ומוסיף "הפלטפורמה שלנו הופכת לחלק אינטגרלי ב"מחזור החיים" של פיתוח התוכנה- משלב גילוי הבעיות, הצעת הפתרונות ושמירה על האבטחה. היכולת החדשה מוסיפה את הנדבך של ניתוח קוד פתוח- וכך אנחנו יכולים לזהות ולהגן על כמה שיותר נקודות תורפה בזמן הכתיבה של הקוד".

"בעידן שבו כל החברות משתמשות בקוד פתוח בממשקי המשתמש שלהן- לא מספיק לסרוק רק את הקוד העצמאי שנכתב" אומר רמי זאס, המנכל והמייסד של וויטסורס ומוסיף "התוספת של הטכנולוגיה שלנו למערכת של צ'קמרקס הופכת את אבטחת המידע לשלמה ומספק ללקוחות מוצר אחיד עם כיסוי מלא".

דילוג לתוכן