חברה ישראלית מגלה: הילארי קלינטון ודונלד טראמפ קרובי משפחה

פרי רומן בין בנו של המלך אדוארד השלישי והפילגש שלו

נחשף קשר משפחתי בין דונלד טראמפ והילארי קלינטון, המתמודדים על נשיאות ארצות הברית. מחקר שערכה חברת ההיי-טק הישראלית MyHeritage, מצא כי המועמד הרפובליקני והמועמדת הדמוקרטית שנוהגים להתעמת זה עם זו במהלך המירוץ לנשיאות ארה"ב, הם בעצם קרובי משפחה. זה לא הגילוי המפתיע היחיד במחקר – מתברר שטראמפ וקלינטון הם צאצאים למשפחת המלוכה, פרי רומן בין בנו של המלך אדוארד השלישי, הדוכס לנקסטר ג'ון מגונט והפילגש שלו, 18 דורות אחורה בזמן.

המחקר על קלינטון וטראמפ בוצע על ידי חברת Geni.com שבבעלות חברת MyHeritage. ל-MyHeritage מאגר דיגיטלי עצום הכולל מיליארדי פרופילים באילנות היוחסין ומסמכים היסטורים, וטכנולוגיה חדשנית של הצלבת מידע. לדברי אהרון גודפרי, סמנכ"ל השיווק בחברת MyHeritage, "דווקא בגלל הפערים העצומים בהשקפות העולם של שני המועמדים לנשיאות, היה מעניין לגלות שהשניים חולקים היסטוריה משפחתית משותפת".

חברת MyHeritage מציעה פלטפורמה לבניית אילנות יוחסין בטכנולוגיה מתקדמת של הצלבת מידע, במטרה לאפשר למשתמשים לגלות, לשמר ולשתף היסטוריה משפחתית. במערכת כיום כ-81 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם. גם אתם מוזמנים לגלות את ההיסטוריה המשפחתית שלכם באתר www.myheritage.co.il

 

דילוג לתוכן