חבל קפיצה חכם זה יבזיק ויציג את מספר הניטורים שקפצת אין צורך לזכור

כמו שכל מתאגרף יגיד לך, קפיצה בחבל היא אחד האימונים האירוביים היעילים ביותר, אימון שלא השתנה הרבה מאז שהומצא.

 

זה אולי נשמע קצת טיפשי בהתחלה, אבל הנה ההסבר. הקפיצה בחבל עם החיישן עמוס נורות LED שעוקב אחר הקפיצות שלך, כדי להיות ספציפי-ומסתנכרן עם אפליקציה חכמה המאפשרת לך לנתח את הנתונים הסטטיסטיים שלך. החבל החכם אפילו מציג נתונים סטטיסטיים אלה מול עיניך בזמן שאתה עובד באמצעות נוריות משובצות בחבל. ביגוד לביש, אם כי, חבל חכם זה הוא למעשה חבל הקפיצה הבוהק ביותר שראית אי פעם.

 

החבל החכם הוא המוצר הראשון של חברת טנגרם, חברת עיצוב מבוססת מסיאול עם רקע בחוויית משתמש.

LED ROP

 

בנוסף החברה גם אפשרה לנו לקבל את האב טיפוס לפני השקתו. אם להיות כנה, אני לא לגמרי האמנתי להבטחה של לראות נתונים סטטיסטיים מוארי LED צפים מול הפרצוף שלי בזמן שאני מתארגן. אבל החבל החכם נמסר. כשבדקתי את המוצר בבית, זה לקח לי כמה קפיצות על מנת להיכנס לקצב, וכאשר עשיתי זאת , תצוגת הקפיצה בחבל הוצגה וספרה הקפיצות שלי, כך שאני לא צריך הייתי לעקוב אחר המספרים, וזה ממש עזר לי להישאר ממוקד.המכשיר משתמש בנוסף באוסף של מגנטים בידית החבל על מנת לרשום סיבוב מלא, כך שלא ניתן לבלף.

LED FLASHING ROP

 

 

שאמרו, זה היה האב הטיפוס הראשון שעזוב את המשרדים של טנגרם, כך שלא כל התכונות סויימו.האפליקציה החכמה, למשל, נמצאה עדיין בפיתוח.כשיסיימו אותה יתכנו אימוני מרווח המבוססים על השימוש שלך ואינדקס מסת גוף שלך (BMI) ויכולות לקפוץ על חבל.האפליקציה תשתמש גם ה- BMI שלך כדי לחשב את מספר הקלוריות שאתה שורף, בסופו של דבר, התצוגה הנוצצת והיישום העשיר בתכונות האמורות עשוי לעודד אותך להשתמש ביעילות רבה יותר ולעתים קרובות יותר.

 

ROP App on Mobile

החבל החכם גורר את הרעיון טוב,. וגם ללא היכולת להשתמש באפליקציה, היה לי פיצוי בקפיצה בחבל בסלון ביתי ושכרון חושים שלמופע אורות ה- LED. עיצוב הכרום של החבל החכם מטפל וגם גרם לכך שהחוויה הייתה הרבה יותר מחבל הקפיצה של מתאגרף הישן שאבא שלי נתן לי ליום ההולדת שלי לפני כמה שנים. בינתיים, אני לא ממש בקטע של כושר, אבל אני בהחלט מסוקרן מהרעיון של ציוד תרגול שעושה האימונים שלי יעילים יותר ומשאירים אותי מושכל יותר. החזון של החבל החכם הוא בהחלט חזון אידיאליסטי של פעילות גופנית, וטנגרם אומרים שהמשימה לטווח הרחוק שלה הוא "לבנות פלטפורמה חזקה יותר שהמתחברת למגוון רחב של פריטי לבוש כושר הפעילים ומספקת תמונה הוליסטית של בריאות ואיכות חיים".

קישור למאמר המקורי:

http://gizmodo.com/remember-when-jump-ropes-didnt-flash-stats-in-front-of-1687947582

דילוג לתוכן