חבילת ה- Creative של אדובי תשווק בישראל במודל ענן

אבי זריהן, מנהל אדובי ישראל: "מודל הענן מספק גישה לתוכנות אדובי עדכניות, יכולות שיתוף מתקדמות בצוותים, עלות נמוכה יותר ואספקה של ערך מתמשךזמן קצר לאחר ההכרזה הבינלאומית, תהיה Adobe Creative Cloud for teams, חבילת מוצרי ה- Creative  של חברת אדובי, זמינה גם בישראל, ותשווק במודל ענן. ה- Creative Cloud ניתנת לרכישה על ידי עסקים קטנים ובינוניים בישראל באמצעות רשת השותפים המורשים של אדובי.
 
חבילת ה-Adobe Creative Cloud for teams  נועדה לסייע לאנשי מקצוע לשפר את יכולת העבודה בשיתוף. Adobe Creative Cloud for teams  מספקת למשתמשים-מנויים גישה בלתי מוגבלת להורדה והתקנה של כל יישומי Adobe Creative Suite® desktop ויישומים אחרים ובכלל זה: Adobe Photoshop Lightroom, Adobe Muse, Adobe Edge Tools & Services, כלים לפיתוח משחקים ואינטגרציה עם אפליקציות Adobe Touch. מנויים על חבילת Adobe Creative Cloud For team יהנו מגישה לשירותי Publishing הכוללים כלים לפיתוח אפליקציות ואתרי אינטרנט, שטח אחסון בענן, יכולות סנכרון לכל מכשיר, מוצרים חדשים ועדכוני גרסה, מיד עם הכרזתם.
 
ה- Adobe Creative Cloud for team מספקת לאנשי תוכן וקריאייטיב העובדים בצוות יתרונות כגון: יכולות חדשות לעבודה משותפת עם עמיתיהם; אפשרות לעצב באופן מתקדם אתרי מובייל עם Adobe Muse; יכולת להסתנכרן עם שולחן העבודה ואז לשתף את הצוות בתוכן באמצעות Creative Cloud Connection; אפשרות לקבל הכשרה על ה- Adobe Creative Cloud for teams באמצעות ספריה של סרטונים מובנים מטעם שותפים מובילים, ואפשרות ליהנות מגישה בלתי מוגבלת לטכנולוגיות Digital Publishing של גופי תוכן גדולים באופן המקל על יצירת תוכן אינטראקטיבי לטאבלטים.
 
"אנו שמחים מאוד להביא את ה- Adobe Creative Cloud for teams לישראל", אמר אבי זריהן, מנהל אדובי ישראל. "מודל חדש זה מספק גישה לתוכנות אדובי עדכניות, עם עלות נמוכה, תוך אספקה של ערך מתמשך – שהלקוחות למדו לצפות ולקבל מאיתנו".
 
ה- Creative Cloud מספקת את כל מה שכלול בגרסה האישית של הענן – אותם כלי שולחן עבודה, שירותים מקוונים לפרסום ושיתוף קבצים, מאפיינים חדשים ושדרוגים – מיד עם פרסומם. בנוסף, הפתרון בענן כולל קבוצות וירטואליות קלות לניהול, אחסון של 100 גיגה לכל משתמש (בהשוואה ל- 25 גיגה בענן ללקוחות פרטיים), שירותי תמיכה מקצועיים, ניהול מרכזי להפעלה מהירה וקלה של משתמשים חדשים, חיוב מרכזי וניהול רישיונות יעיל.
אדובי הוסיפה ל- Creative Cloud Connection גם אפליקציה לסינכרון שולחן העבודה, המאפשרת למשתמשים לסנכרן קבצים בצורה אוטומטית אל חשבון הענן על ידי שמירת קבצים בתיקייה במחשב, או פשוט על ידי גרירה של אייקונים. בנוסף, ה- Creative Cloud Training (זמין עבור כל המשתמשים המשלמים של הענן) מציע ספרייה רחבה של הדרכות וקורסים מצד שותפי הסמכה מוכרים כגון Kelby Training, video2brain ו – Attain, אשר נועד לסייע לחברי הענן לעשות שימוש מוצלח בכלים ובשירותים הזמינים להם.
 
ה- Creative Cloud כולל את ה- Digital Publishing Suite (DPS), גרסה יחידה המפשטת משמעותית את תהליך הפיתוח של אפליקציות סלולר, בכך שהיא מאפשרת למעצבים ליצור ולספק תוכן דיגיטלי לאייפד באמצעות חנות האפליקציות של אפל, ללא צורך בכתיבת שורת קוד אחת. עם DPS, המנויים על גרסה יחידה יכולים ליצור תוכן, כולל ברושורים, קטלוגים או פורטפוליו עיצובים אישי, ולהגיש מספר בלתי מוגבל של אפליקציות לחנות אפל לצורך פרסום, ללא עלות נוספת. הדבר מספק למעצבים עצמאיים, סוכנויות עיצוב, ועסקים קטנים ובינוניים, גישה קלה לאותן טכנולוגיות פרסום שיש לספקי תוכן בינלאומיים.
 
תמחור וזמינות
ה- Creative Cloud for teams Adobe מתומחר בישראל ב- 69.99 דולר בחודש למשתמש במנוי שנתי. לקוחות קיימים בעלי CS3 או גרסה מאוחרת יותר יקבלו את ה-Creative Cloud for teams  במחיר הנחה של 49.99 דולר לחודש במשך השנה הראשונה. ה-for teams Creative Cloud זמין לרכישה באמצעות רשת המשווקים של אדובי בישראל.
 
למידע נוסף, בקרו באתר אדובי:  http://www.adobe.com/il_he/products/creativecloud/teams.html
 

דילוג לתוכן