זמינה עכשיו: Veeam Availability Suite 9.5 מכוונת גבוה

הגירסה החדשה משפרת זריזות וגמישות, מפחיתה מורכבות ועלויות עבור ארגוני האנטרפרייז

Veeam® Software, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני ה- Always-On Enterprise™, מכריזה על הגירסה החדשה – Veeam Availability Suite 9.5.

גירסה זו של פתרון הדגל של Veeam, המהווה חלק אינטגרלי מפלטפורמת Veeam Availability לענן ההיברידי, מבשרת על עידן חדש ברמת הסקלביליות והביצועים עבור ארגוני האנטרפרייז. הגירסה מציעה יותר מ- 100 יישומים חדשים, המבטיחים זריזות וזמינות של 24.7.365 של כל המידע והאפליקציות – ללא קשר למיקום שלהם – באתר הלקוח או בענן. יכולות אלה אינן פוגעות בפעילות השוטפת של הארגון ומאפשרות לו לספק יעדי רמת שירות (SLAs) גבוהים יותר, לרבות יעדי התאוששות של כל המידע והאפליקציות בפחות מרבע שעה, לצד הורדת העלויות.

לפי מחקר IDC שנערך לאחרונה, אסטרטגיות 'הגנה על מידע' שפותחו לסביבות המסורתיות, אינן רלוונטיות יותר לדרישות המשתנות של ארגונים מבוססי וירטואליזציה או מיחשוב ענן. בשעה שהעלות הממוצעת של השבתת מיחשוב לארגון עולה על 100 אלף דולר לשעה, ארגוני האנטרפרייז מחפשים פתרונות זמינות מעשיים, שיכולים לשפר את זמני ההתאוששות ולאפשר להם לתפקד באופן יעיל, זריז ואמין, לגבי כל האופרציות הארגוניות.

" Veeam Availability Suite תמיד היתה בחוד החנית, וככל שארגונים מאמצים גישה וירטואלית, ומודלים מבוססי ענן, התפיסה שלנו של זמינות 24.7.365 הופכת לסטנדרט," אומר פיטר מקיי, נשיא וסמנכ"ל תפעול, Veeam. "בשעה שכמות הדאטה ומספר העומסים בענן ממשיכים לצמוח בקצב אקספוננציאלי, אני גאה לומר שעם Veeam Availability Suite 9.5 אנו מגדילים באופן דרמטי את הסקלביליות הארגונית ומאפשרים להגן על עשרות אלפי VMs ועל פטה-בייטים של דאטה. לצד היישומים שהשקנו בגירסה 9 אנו ממשיכים למנף השקעות נוספות במערכות אחסון מודרניות, מערכות hyper-converged וענן היברידי, עם הרחבות ויישומים, אשר למעלה מ- 60,000 לקוחות בקשו להיות הראשונים לשמוע לגביהם. נתון זה מוכיח כי יש דרישה גבוהה של השוק לגירסה הסקלבילית ביותר שהשקנו אי

פעם. השקה זו תאפשר ל- 216,500 לקוחותינו להתכונן לעתיד עם תחושת ביטחון גבוהה יותר."

IDC אף דיווחה כי בהשוואה לספקים אחרים, Veeam מאפשרת להתמודד טוב יותר עם עומסים בהיקפים גדולים ועומדת בדרישות SLAs גבוהות יותר, למעשה, כמעט 90% מהלקוחות חוו יעדי התאוששות מידע נמוכים בהרבה מאלו שחוו עם הספקים הקודמים שלהם, וכמעט פי 3 מן המשיבים חוו אפס כשלונות גיבוי כאשר משווים בין Veeam לספקים הקודמים. בהתבסס על הביצועים המעולים של Veeam ועל האמינות שלה, וכעת עם ההרחבות המשמעותיות שמאפשרות גידול ניכר בסקליבליות, Veeam Availability Suite 9.5 מותאמת באופן אידאלי לצורכי ארגוני ה- Always-On המודרנים.
החידושים של Veeam Availability Suite 9.5 כוללים:

• הרחבת הסקלביליות לארגוני האנטרפרייז – הצמיחה האקספוננציאלית בדאטה ובשירותי ה- IT שארגון צריך לספק, מחייבים ארגונים בכל גודל, לתכנן מחדש את אסטרטגיית זמינות המידע שלהם. באמצעות הרחבות חדשות לאנטרפרייז, Veeam יכולה כעת לסייע לארגונים לצמוח

בהדרגה בצורה יעילה ואפקטיבית יותר, ללא קשר לגודל הסביבה, ועם יכולת להגן על עשרות אלפי VMs ופטה-בייטים של דאטה.
• איטגרציית ReFS מתקדמת וחדשה, המציעה ביצועים טובים יותר וקיבולת יעילה יותר לגופי מידע גדולים תוך הבטחת גמישות בגיבוי הדאטה וההגנה על האפליקציות הקריטיות של הארגון.
• עסקים יכולים לשדרג את פלטפורמת הענן הפרטית שלהם ואת האפליקציות הארגוניות דרך אינטגרציה מלאה עם טכנולוגיות מרכזי נתונים של מיקרוסופט 2016, כמו Windows Server 2016 או Microsoft Hyper-V 2016, Nano server ו- Storage Spaces Direct.
• Direct Restore to Microsoft Azure החדש מספק מידע בענן עבור Veeam backups תוך תמיכה באסטרטגיית “Cloud First” על מנת ליצור אופטימיזציה של אפליקציות משוחזרות ולהפחית עלויות. פתרון חדש זה מאפשר לעסקים להשתמש ב- VMs מבוססי ווינדוס או לינוקס, באתר החברה, שרתים פיזיים ומכשירי קצה ולשחזר או להגר את המידע ל- Azure.
• Veeam מספקת Availability לארגוני ה- Always-on דרך אינטגרציה עם מערכות אחסון של HPE, נטאפ ו- EMC וכעת, עם הגירסה החדשה, מרחיבה אינגטגרציה זו עם נימבל סטורג'.

• Veeam ONE 9.5 החדש – ארגוני אנטרפרייז וספקי שירותים יכולים למנף דוחות בילינג לתשתיות גיבוי וירטואליות שיסייעו בחישוב העלויות, של משאבי מיחשוב ואחסון בארגונים.

Veeam Availability Suite 9.5 זמינה עבורכם. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר החברה https://www.veeam.com.

דילוג לתוכן