זירוקס נבחרה כמובילה טכנולוגית בעולם הדפוס על ידי InterTech

הטכנולוגיות של זירוקס, המאפשרות פתרונות הדפסה וגישה מיידית לספקי דפוס על ידי תקשורת שיווקית ואישית, הוכרו כבעלי השפעה משמעותית על תעשיית הדפוס. מכונת הדפוס שהושקה השנה ה-Iridesse™ ותוכנת ה-XMPie’s המספקת ניתוחי מידע עיסקיים המייעלים את תהליכי העבודה הובילו לזכייה בפרס הטכנולוגיה היוקרתי של InterTech™.

 

חלוקת הפרסים מתבצעת על ידי איגוד הסחר הגרפי של תעשיות הדפוס בארה"ב (PIA). הבחירה נעשית על ידי זיהוי טכנולוגיות אשר הופכות ומשנות את מהות עולם הדפוס. ג'ים וורקמן, סגן נשיא המרכז לטכנולוגיה ומחקר, ציין כי "אנחנו מחפשים מכשירים ופתרונות תוכנה שהם באמת חדשניים, הצפויים לפתוח הזדמנויות חדשות לחברות דפוס".

 

מכונת ה-Iridesse מביאה סט מורחב של צבעי מטאל ייחודיים ועיטורים מיוחדים שהופכים את מוצרי ההדפסה לזוהרים ובנוסף מפחיתים את עומס העבודה. ה- XMPie’s Circleנותן ללקוחות הטכנולוגיה להפוך את העסק למערך omnichannel מוצלח עבור הספקים.

 

"עבור לקוחותינו, טכנולוגיות ה-Iridesse ו-XMPie הן כלים עסקיים רבי עוצמה שיהפכו יישומים מודפסים ומסעות פרסום שיווקיים לדבר הבא", מסר אנדרו קופלי, נשיא פתרונות התקשורת הגרפיים של זירוקס. "עם המשך הביקוש הדפסת העיטורים ופתרונות omnichannel אוטומטיים מקצה לקצה, הטכנולוגיה של זירוקס תעניק יתרון משמעותי ללקוחתנו על פני המתחרים."

 

דילוג לתוכן