זירוקס משיקה 2 מדפסות VersaLink המאפשרות תרגום ישיר בסריקה והדפסה ל-40 שפות שונות כולל עברית

זירוקס משיקה בישראל 2 מדפסות VersaLink חדשות המיועדות לסביבת העבודה המודרנית של עסקים קטנים ובינוניים. מדפסות ה- VarsaLink ה- C8000 וה-C9000 מעניקות הדפסה צבעונית איכותית ומהירה. דגם ה-C9000 מצויד עם מערכת לניהול צבע ופרודקטיביות המאפשרים שליטה מלאה על השימושיות המדפסת ובחרית צבעי ספוט מותאמים אישית.

 

מהנדסי זירוקס השקיעו מחשבה רבה בעיצוב ובניית המדפסות לטובת חווית שימוש פשוטה ונוחה למשתמשי הקצה, ללא כל צורך בהבנה טכנולוגית או ידע מקדים. המדפסות מגיעות עם חנות אפלקיציות מובנת המוצגת על כל מסך מגע אינטואטיבי.

 

כחלק מחנות האפליקציות, ניתן להתשמש בשירותי התרגום הישיר ל-40 שפות שונות לרבות עברית. התרגום ניתן כחלק מסריקת טקסטים או הדפסתם. מלבד זאת, ניתן להשתמשי בשירות ענן שונים כדוגמת Google Drive, Drop Box, One Drive ,Microsoft Office 360 ועוד. כמו כן, לטובת זרימת עבודה מלאה ניתן לבצע הדפסה ממכשירי הסמארטפון, תיבות המייל השונות בגיבוי ואבטחה מלאה של זירוקס.

 

בפן הטכני ה-C8000 מדפיסה עד 45 דפים צבוענים לדקה, עם מחזור עבודה חודשי של 205 אלף דפים והדפסה ראשונה של 11 שניות. ה-C9000 מדפיסה עד 55 דפים צבעונים לדקה, עם מחזור עבודה חודשי של 270 אלף דפים והדפסה ראשונה בפחות מ-10.5 שניות.

 

"כמו חברים אחרים במשפחת ה-VersaLink, ה-C8000 ו-C9000 מאפשרים לעסק לעבוד עם התנאים שלו, בכל זמן ובכל מקום", ציין טרייסי קוזיול, סגן נשיא בכיר ב-Xerox. "הם מסייעים בתהליך העבודה ומאפשרים התאמת אישית של העסקים השונים."

דילוג לתוכן