זירוקס משיקה מדפסת שיודעת לתרגם מסמכים ליותר מ-35 שפות

החברה מרחיבה את שירות ה- ConnectKey עם מספר אפליקציות שיהפכו את המדפסת המשולבת לחכמה

חברת זירוקס מרחיבה את שירות ה- ConnectKey ומשיקה מספר אפליקציות חדשניות שיובילו לפרודוקטיביות בייצור. השירות מתאפשר בסדרת מדפסות ה- i-Series שבה נמצאות האפליקציות זמינות לשימוש.
המדפסות המשולבות שיושבות על פלטפורמת ה- ConnectKey מאחדות בין טכנולוגיה חדשנית ובין תוכנה מתקדמת. הן מספקות יתרון משמעותי עבור העסקים הקטנים והבינוניים.
כחלק מהרחבת שירות ה- ConnectKey זירוקס משיקה אפליקציה שיודעת לתרגם מסמכים ללמעלה מ-35 שפות. האפליקציה הייחודית מסוגה, מאפשרת לסרוק מסמכים למדפסת ולתרגם אותם לפי בחירה ליותר מ-35 שפות, דבר שמעניק נוחות ויתרון עסקי.
אפליקציה נוספת הינה Xerox App Studio 3.0 המאפשרת יצירת תבניות אישיות המסונכרנות עם התהליך העסקי בין השותפים השונים. כמו כן, זירוקס מצאה כי כ-40% ממשתמש הסמארטפונים ו-35% ממשתמשי הטאבלטים אינם יודעים כיצד להדפיס ממכשיריהם. לכן, על מנת לשנות את המגמה וליצור מערכת הדפסה נגישה ופשוטה בעבור העובדים והלקוחות השונים, זירוקס פיתחה את האפליקציה PrintByXerox המאפשרת גישת הדפסה מאובטחת וקלה מכל מכשיר חכם.
ג'ים רייס סגן נשיא האחראי על פתרונות עסקיים בזירקס אמר: "יצרנו מציאות שבה מדפסות משולבות מסוגלות לתרגם מסמכי עבודה ללמעלה מ-35 שפות ומעניקות התאמה אישית לצרכי הלקוחות. ה- ConnectKey מאפשר לסדרת ה-i-Series את הפתרונות הללו ואף יותר מזה. השירות מאפשר לעסקים להגיע מעבר להדפסה, סריקה, שליחת פקסים וצילום, הוא מעניק את הערך המוסף בעבור הלקוחות ובכך מגדיל את הכנסותיהם."
שירות ה- ConnectKey מתאפשר בכל דגמי ה-i-Series וזמין להזמנות בכל העולם.

דילוג לתוכן