זירוקס מקדמת חדשנות ופותחת מעבדה וירטואלית

חברת זירוקס מכריזה על פתיחת אתר אינטרנט חדש אשר יעודד צרכנים לקחת חלק במחקר הניסיוני שמבצעת החברה ומהווה מקור למוצרים, יישומים וטכנולוגיות חדשים המפותחים בזירוקס.הפורטל הטכנולוגי Open Xerox מעניק למשתמשים גישה לטכנולוגיות חדשניות מבית זירוקס, כמו גם אפשרות להתנסות בשירותים חדשים ולתת עליהם משוב ישירות למדענים ומהנדסים במעבדות זירוקס.

"אנו בזירוקס מעודדים שינויים, דוחפים את גבולות הלא נודע ותמיד בוחנים גישות לפיתוחים ויוזמות," אמרה סופי ונדרברוק, האחראית על טכנולוגיה בזירוקס ונשיאת Xerox Innovation Group. "שיתוף פעולה עם המשתמשים בכל רחבי העולם מספק רעיונות חדשים, מגוון דעות וניסיון אשר יוצרים חידושים מהפכניים עבור לקוחותינו."

Open Xerox הוא תולדה של שיתוף פעולה בין חוקרים ממרכזי הפיתוח של זירוקס באירופה ובוובסטר, ניו יורק, ומציג פרויקטים שפותחו גם במרכז הפיתוח PARC בפאלו אלטו. בפני המשתמשים ניצבת האפשרות לא רק להתנסות ביישומים אלא גם להירשם על מנת לקבל גישה לקשת רחבה יותר של שירותים וטכנולוגיות ולבדוק את התאמת הטכנולוגיות של זירוקס ליישומי צד שלישי.

"Open Xerox היא מעבדה וירטואלית שמאפשרת, החל בצרכנים וכלה במומחי טכנולוגיה ושותפים פוטנציאליים להשתתף בבדיקת מוצרים חדשים," אמר ויקטור סיריצה, מנהל המעבדה במרכז המחקר של זירוקס באירופה.

לכמה מהשירותים ניתן לגשת גם ממדפסות רב תכליתיות של זירוקס המצוידות בפלטפורמת הממשק הנרחב EIP. כרגע האתר מציע למעלה מעשרים שירותים, כאשר חלקם דורשים גישה באמצעות שם משתמש וסיסמה. הנה מספר טכנולוגיות הזמינות באתר:
• Trailmeme: טכנולוגיית ליצירת דפי רשת, המאפשרת למשתמשים ליצור ולפרסם תוכן יצירתי ואישי באינטרנט באמצעות כלים דיגיטליים חדשניים.
• Simple Personalized Imaging: באמצעות ממשק אשף ידידותי, המשתמשים טוענים את התמונות שלהם לתוכנה ויכולים להוסיף כיתוב אישי במגוון דוגמאות ועיצובים, כך שהטקסט מוטמע בתמונה והופך לחלק אינטגראלי ממנה.
• טכנולוגיות שפה: כלים מובילים אשר מחלקים מסמכי טקסט לשמות עצם, פעלים וחלקי משפט אחרים לצורך הבנה טובה יותר של הכתוב.
• Xeproc: כלי זה, המהווה שפת פיתוח מבוססת דומיין, מיועד לקהילת מפתחי התוכנה, ומאפשר יצירת מגוון רחב של אפליקציות המתבוססות על עיבוד מסמכים, כולל המרה בין פורמטים, שליפת מידע, יצירת אינדקסים וניווט בין מסמכים.
 

דילוג לתוכן