זירוקס מגדרת את מחיר מתכלי הצבע ומתחייבת לא

זירוקס מגדרת את מחיר מתכלי הצבע ומתחייבת לא להעלות מחירים למשך שלוש שנים
 

זירוקס מכריזה על פעילות ראשונה מסוגה שתבטיח לצרכנים יציבות מחיר המתכלים ללא תלות בשער הדולר, שינויים בעלויות ייבוא וכו'

 

 

זירוקס ישראל הכריזה על כוונתה לגדר את מחירי רוב דגמי מתכלי הצבע. כחלק מאסטרטגיית השירות שלה הודיעה זירוקס כי לא תעלה את מחיר המתכלים הצבעוניים בשלושת השנים הקרובות ללקוחות ולמשווקים, אשר ירכשו/ישכירו את אחת ממגוון המדפסות הנבחרות של החברה, מחל מליין המדפסות הבסיסי של החברה, הנמכר במחירים אטרקטיביים של כ-1700 ₪.

 

כיום מושפע מחיר המתכלה מפרמטרים רבים כגון שער המטבע, מיסים מקומיים, התייקרות חומרי הגלם, תנודות במחירי הדלק, שינויי עלויות הקשורים בשרשרת האספקה ועוד. פרמטר נוסף הינו השוק השחור של זיופי הדיו והטונר בעולם שהשפעתו מוערכת בסכום של כ-3.5-5 מיליארד דולר בכל שנה.

 

המהלך, שייטיב עם המשווקים והלקוחות כאחד, יאפשר עלות פעימה תחרותית וקבועה עבור לקוח הקצה לאורך זמן. משווקים רבים מדווחים כי זמן החוזה הממוצע מול הלקוחות הוא כשנה וחצי ומושפע בעיקר מהתייקרות עלות הפעימה לדף.

 

"זירוקס מציעה פתרונות רבים על מנת להעניק לעסקים קטנים ובינוניים יתרון תחרותי בשוק הארגוני של היום" מציין רן גיל, מנכ"ל זירוקס ישראל. "זירוקס שמה לה למטרה להעמיד בפני לקוחותיה את מיטב הכלים הנדרשים לעסק, החל מחומרה, דרך תוכנה ועד לפתרונות המאפשרים מחיר אטרקטיבי"

דילוג לתוכן