זוכה פרס עיצוב מוצר Reddot Award 2015 Portégé Z20t מחשב 2-In-1 מתהפך!

ה Reddot Design Award היא התחרות היוקרתית והבינלאומית הגדולה ביותר לעיצוב מוצר ומתקיימת מידי שנה מאז 1955. התחרות מתקיימת בכל שנה בגרמניה, במרכז לעיצוב שבעיר אסן.

חבר השופטים מורכב ממעצבים פורצי דרך, פרופסורים ומרצים בתחום ועיתונאים מתחום העיצוב והטכנולוגיה מ 25 מדינות.

זו השנה השנייה ברציפות שהעיצוב החדשני של TOSHIBA כבש את לב המעצבים והעיתונאים. בשנה שעברה עשתה זאת TOSHIBA עם ה- .Portégé Z30 והשנה זכה ה- Portégé Z20t, אשר הפתיע את חבר השופטים בחדשניותו וקטף את הפרס. הPortégé Z20t התמודד מול 4,928 מוצרים נוספים שהגישו מועמדות מ- 56 מדינות ולא בכדי. לסדרה Z קו עיצובי דק וייחודי של מחשבים עסקיים העונה על חוש האסתטיקה של מנהלים בכירים בזכות מראה אלגנטי ויוקרתי לצד ניידות בכל מקום ובכל זמן.
Portégé Z20t, מחשב נייד-ניתק בגודל מסך 12.5" המציע נייד וטאבלט במכשיר אחד. ה- Portégé Z20t מגיע עם מעבד חדש ועצמתי מסדרת Intel® Core M ומותאם במיוחד עבור עסקים ומשתמשים כבדים, בעל מאפייני אבטחה ויכולת יעילות גבוהה, חיי סוללה ארוכים במיוחד (עד 16 שעות), קל משקל ובעל עיצוב מלוטש ודק.
ה- Portégé Z20t תוכנן ונבנה למגוון רחב של אפשרויות מצב, מושלם לאנשי עסקים הדורשים גמישות בשימוש. ה- Digitizer Wacom מציע פונקציית זיהוי כתב יד, כך שהמשתמש יוכל לרשום ולשרטט תרשימים בנוחות במהלך פגישות ולאחסן אותם בנוחות בהרחבה ייעודית על גבי הטאבלט בכדי למזער הסיכוי לאבד אותו.
ה- Portégé Z20t הוא המכשיר האולטימטיבי, מחשב נייד הכולל טאבלט מתנתק. במצב מחשב נייד, ה- Portégé Z20t כולל מצב מתהפך המושלם להציג תוכן בפגישות עבודה, גם מול קהל משתתפים. עגינת הטאבלט מאפשרת חיי סוללה ארוכים יותר ונקודות חיבור נוספות. העיצוב החכם של ה- Portégé Z20t נוח וקל לשימוש עם מנגנון פשוט לניתוק וחיבור מחדש ביד אחת.
ה- Portégé Z20t מגיע עם מסך מגע Full HD IPS ובשילוב העיצוב הגמיש מציע אפשרויות צפייה מגוונות המותאמות להצגת תוכן למשתמשים רבים. ה- Portégé Z20t מגיע בגימור מט המפחית אפקט השתקפויות, מושלם למשתמש העסקי ולעבודה בסביבה משרדית או אפילו בחוץ. פונקציונליות משופרת עם מקלדת עמידה בפני נוזלים ובעלת תאורה אחורית המיועדת לעבודה גם באורות נמוכים.

ה- Portégé Z20t זמין בישראל

דילוג לתוכן