זה רק ספורט? לקראת המונדיאל אלעד מערכות תפיץ ותיישם פתרון חדש לסינון וניטור תוכן אינטרנטי

אלעד מערכות נבחרה להיות המפיצה והמיישמת בישראל של פתרון חדש לסינון וניטור תוכן אינטרנטי, פתרון המקל על עומסי אינטרנט, במיוחד בתקופת המונדיאל.

המוצר, WebTitan, הוא פתרון ניטור וסינון אינטרנטי, המספק הגנה עבור ארגונים מפני תוכנות זדוניות ואיומי אינטרנט אחרים: כגון וירוסים, תוכנות ריגול ו-Phishing. המוצר נועד לספק למשתמשי הארגון כלים לגלישה התואמת את מדיניות האינטרנט של החברה.
 
מדובר במערכת המבוססת על שרת לינוקס מוקשח ומאובטח המאפשר לבצע חסימה של גלישה לאתרים בהתאם לחוקיות שהארגון קובע. המערכת מתממשקת ל- Active Directory ומאפשרת להפעיל חוקיות גלישה בהתאם לקבוצות מוגדרות.  המערכת עובדת באמצעות מנגנון חכם של סינון אתרים ודפים באינטרנט, בין היתר בהתאם למילים שמופיעות בדף, סוגי תוכן וקבצים ספציפיים ומאפשרת גמישות רבה המתאימה לדרישות הארגון. בנוסף, מספקת המערכת דו"חות מלאים על אופי הגלישה של משתמשי הארגון.
 
לדברי אורי בכר, מנהל אגף תשתיות באלעד מערכות: " WebTitanהוא מוצר מתוחכם שמיושם על פי דרישת הלקוח בסינון תכנים מסויימים. הפתרון קל להטמעה, זול יחסית לפתרונות אחרים ופרקטי במיוחד לארגוני SMB שלא צריכים להשקיע משאבים רבים על מנת לקבל מענה הולם לצרכיהם. כעת עם פתיחת עונת המונדיאל המוצר ימנע איטיות במהירות הגלישה, עומסי תקשורת וחוסר זמינות ברוחב הפס. הפתרון יושם ואנו נמצאים כרגע במגעים עם מספר חברות נוספות שהתעניינו בניטור תכנים הקשורים למונדיאל ובמוצר בכלל".
 
כמו ה-  SpamTitan שהוטמע במספר רב של ארגוני SMB ו- SME ומבצע סינון דוא"ל (דואר זבל,וירוסים וכד') גם ה- WebTitan הוא מוצר שהוכיח את עצמו כאמצעי מונע המייעל את תפוקת הארגון".
 
WEBTITAN הינה יחידה עסקית מבית Copperfasten Technologies היושבת באירלנד ומתמחה בפתרונות אבטחה באינטרנט ל- SME וחברות גלובליות וממשלתיות.
 

דילוג לתוכן