זברה טכנולוגיות' מונתה כמפיצה בישראל של מוצרי אבטחת המידע מבית HP

פעילות פתרונות אבטחת המידע (Enterprise Security Products) ב-HP ישראל הודיעה על מינוי חברת זברה טכנולוגיות כמפיצה של מוצריה בארץבשלב הראשון תתמקד הפעילות בכלי האיסוף, הניתוח והערכת הסיכונים המשתייכים לפלטפורמת ה- SIEM של HP Arcsight.
מינוי זברה טכנולוגיות כמפיצה מקומית, שלושה חודשים לאחר הקמת הפעילות החדשה בישראל, מהווה נדבך נוסף בהשקעה הנרחבת של HP בתחום אבטחת המידע וממחיש את מחויבותה לשמר את מעמדה כשחקנית מובילה בשוק.
בשנים האחרונות רכשה HP שלוש מהחברות הבולטות בעולם האבטחה – TippingPoint (כחלק ממיזוג 3Com לתוך HP), ArcSight ו-Fortify – וכיום היא בין החברות היחידות שכל מוצרי האבטחה שלה נחשבים כמוצרים מובילים בריבוע הקסם של חברת המחקר גרטנר.
זברה טכנולוגיות, שהוקמה בשנת 2008, מייצגת יצרניות מובילות בארץ ובעולם בתחומים של תקשורת נתונים, אבטחת מידע, ניהול רשתות ווירטואליזציה תוך הענקת שירותי ערך מוסף לכל אורך חיי המוצרים.
אלי וודינסקי, מנכ"ל זברה טכנולוגיות, מסר כי "אנו רואים חשיבות גדולה לשותפות עם HP, ומאמינים כי השילוב בין הטכנולוגיות החדשניות והמוכחות שלה לבין הידע המקצועי והשירותים המקומיים שלנו, יתורגם לתמורה גבוהה עבור הלקוחות. אבטחת מידע הינה מרכיב יסוד קריטי בכל פעילות עסקית כיום, ועל כן אנחנו מאמינים בעוצמה של ידע רב מערכתי – בתחום האבטחה ובתחומי IT אחרים גם יחד, כפי שבא לידי ביטוי הן ב-HP והן בזברה".
אייל דאלי, מנהל המכירות האזורי של פתרונות אבטחת המידע של HP הוסיף: "HP קיבלה החלטה אסטרטגית להשקיע בתחום אבטחת המידע, והצעד הנוכחי ממחיש את תהליך המיצוב שלנו כחברת אבטחה מובילה, בארץ כמו בעולם. זברה טכנולוגיות הינה מהשחקנים הבולטים היום בישראל בשוק אבטחת המידע, ותעניק ערך מוסף גבוה הן ללקוחות והן לנו, מתוקף היותה ספקית הפצה ממוקדת לתחום ובעלת ניסיון מקצועי עשיר".

דילוג לתוכן