זברה טכנולוגיות חתמה על הסכם לייצוג פתרונות הגישה המאובטחת של Pulse Secure

זברה טכנולוגיות, המפיצה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לתשתיות IT, חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות גישה המאובטחת של חברת Pulse Secure בישראל. Pulse Secure מספקת פתרונות המאפשרים גישה מכל מכשיר ומכל זמן, אל נתונים ואפליקציות ארגוניות. בנוסף מספקת החברה פתרונות לאבטחה וניהול של מידע ארגוני וניהול מדיניות מובייל – כל זאת תחת הקפדה על קלות הפעלה וחווית משתמש ברמה גבוהה.
Pulse Secure נולדה מתוך מכירת קו המוצרים Junos Pulse של ג'וניפר נטוורקס לחברת האחזקות סיריס קאפיטל. לחברה מעל ל- 20,000 לקוחות ברחברי העולם ומעל ל-200 שותפים גלובאליים. בישראל תשמש זברה טכנולוגיות כנציגתה הרשמית של החברה.
"הרחבת רשת המפיצים של Pulse Secure משקפת את הגידול בביקוש לפתרונות אבטחת המובייל שלנו, וכן לביקוש הגובר למוצרינו הכוללים מאפיינים מתקדמים בתחום האבטחה", אמר אלן פינדן, מנהל מכירות ערוצי הפצה ב- EMEA.
"אנו שמחים על הסכם השותפות שלנו עם זברה טכנולוגיות, המוכרים כמפיצים מובילים המספקים פתרונות טכנולוגיים בעלי ערך מוסף גבוה ללקוחות ארגוניים בישראל. ההסכם מבטיח קשר טוב יותר עם הלקוחות בישראל, ומסייע לארגונים להיענות לצרכים גלובליים בסיוע תכנית השותפים של Pulse Secure", הוסיף פינדן.
" Pulse Secure היא אחת החברות הצומחות והמבטיחות ביותר בתחום הגישה המאובטחת בעולם" אמר אלי וודינסקי, מנכ"ל זברה טכנולוגיות. "מגוון הפתרונות העשיר והמתקדם של החברה מאפשר לנו להציע ללקוחות ישראליים פתרונות ארגוניים מלאים, עשירים ומותאמים הרבה יותר, ובמחירים אטרקטיביים".
"בעידן שבו עולם אפליקציות המובייל גדל בכל יום, גדלה גם הדרישה לספק תשתיות מהירות ומאובטחות. יותר ויותר ארגונים ומוסדות מאפשרים למשתמשים לבחור ולרכוש את פלטפורמות המובייל המועדפות עליהם (BYOD) תוך שמירה על המידע הארגוני הנמצא על המובייל. חברת Pulse Secure הגדילה את מצבת המחקר והפיתוח שלה בכדי לספק תמיכה תשתיתית מהירה ומאובטחת לכל הפלטפורמות המוצעות כיום בשוק". אמר עופר פז, סמנכ"ל טכנולוגיות זברה טכנולוגיות.

דילוג לתוכן