זאפ נכנסת להשוואת מחירי ביטוח

מאפשרת השוואת מחירים והנפקת פוליסה מיידיתבמגוון סוגי ביטוחים, מכל חברות הביטוח הגדולות
זאפ, אתר השוואת המחירים הגדול והמוביל בישראל, מרחיב את קטגוריית הביטוח שלו ומשיק שירות להשוואת ביטוחים בתחומים שונים. השירות ניתן בשיתוף חברת Wobi, אתר להשוואת מחירי ביטוחים באינטרנט, ויציע לגולשים הצעות לביטוחים מכל חברות הביטוח הגדולות.
 
בנוסף לקטגוריית השוואת ביטוחי הרכב אשר כבר הייתה קיימת בעבר בזאפ, כעת ניתן להשוות בין מגוון סוגי ביטוחים ביניהם ביטוח דירה, ביטוח משכנתא ואף ביטוח נסיעות לחו"ל. בין חברות הביטוח ניתן למצוא את כלל, הפניקס, מנורה, מגדל, שלמה sixt, הכשרת היישוב ועוד. הקטגוריה מאפשרת לגולשים לקבל השוואת מחירים מהירה ומדויקת בין הצעות חברות הביטוח, לאחר מילוי טופס קצר אשר מתייחס לצרכים האינדיבידואלים של כל גולש. תוצאות החיפוש מביאות בפני הגולש את ההצעות האטרקטיביות ביותר של כל החברות הגדולות, אשר במרבית המקרים נמוכות יותר מהמחירים המוצעים אצל סוכן ביטוח.
 
במסגרת הרחבת קטגורית הביטוח, בחלק מן המקרים ניתן יהיה אף לקבל 'שירות משלים'. כך למשל: לבחור בחופשה הכי אטרקטיבית בזאפ תיירות, ומיד לאחר מכן לקבל גם הצעה לביטוח הטיסה המשתלם ביותר. אופציה נוספת שמתאפשרת כעת היא לבצע השוואת מחירים על מכונית חדשה בקטגורית הרכב ומשם לעבור להשוואת ביטוחי הרכב החדש.
 
איתן זינגר, מנכ"ל זאפ מסר כי "שאיפתנו המתמדת כאוטוריטה המובילה להשוואת מחירים, היא להחזיר את הכוח לצרכנים ולתת להם את הכלים המרביים על מנת לבצע רכישה מושכלת, בכל תחום אפשרי. בהמשך לכך אנו שמחים להשיק את קטגורית הביטוח המורחבת בשיתוף wobi,  שכן ביטוחים, כמו הרבה מוצרי צריכה, זהים בתכולתם אך מחיריהם יכולים לנוע בעשרות אחוזים בין חברה לחברה. לכן טובת הצרכן היא השוואת מחירים אונליין המגבירה את התחרות ואת השקיפות בשוק, ובפועל מביאה למחיר ההוגן ביותר לאותו פוליסת ביטוח. מטרתנו היא להרגיל את הצרכנים שכמו שמשווים בזאפ מוצרי אלקטרוניקה או מחירי מזון ברשתות השיווק דרך zapmarket, כך גם תחום הביטוח הוא תחום בו ניתן ורצוי לבדוק את כל האפשרויות ולבחור את האופציה הטובה והמשתלמת ביותר". 
 
שרון גילר, מנכ"ל משותף Wobi מסר כי "בזמן האחרון, מתגבר השיח בישראל סביב כל נושא הצרכנות הנבונה, כאשר תחום הביטוח משום מה נפקד משיח זה. השת"פ הנוכחי של Wobi  עם זאפ מטרתו לייצר פלטפורמה רחבה עבור הצרכנים בישראל במסגרתה הם יכולים להפסיק להיות פראיירים ולהתחיל להשוות בין הביטוחים השונים באופן פשוט ומהיר ולרכוש את הביטוח המתאים להם ביותר".

דילוג לתוכן