ורוקום רכשה פתרונות וירטואליזציה של סיטריקס

קבוצת אמן, המייצגת בישראל את חברת סיטריקס, הודיעה כי חברת התקשורת יורוקום תקשורת סלולארית מטמיעה גרסה חדשה של מוצר וירטואליזציה ליישומים של סיטריקס – XenApp 6 וכן מטמיעה את מוצר וירטואליזציה לשולחנות עבודה VDI – XenDesktopהפרויקט צפוי לעלות לאוויר בעוד כחודש ולשרת את מרבית העובדים בארגון. הטמעת המוצרים מתבצעת על ידי חברת האינטגרציה We! Consulting.
 
ה- XenApp של סיטריקס הינו מוצר אספקת יישומי חלונות מקצה לקצה, המציע וירטואליזציה של יישומים הן מצד המשתמש והן מצד השרת, לשם קבלת ביצועים אופטימאליים של היישומים וגמישות ביכולות האספקה של היישומים. ה- XenApp 6 החדש מציע מגוון תוספות המפשטות את מיחשוב ה-IT, ביניהן ניהול מרכזי יעיל יותר ושילוב חלק עם טכנולוגיות מיקרוסופט. המוצר מגביר את יעילות עבודת משתמשי הקצה על ידי שימוש בטכנולוגית ה- HDX של סיטריקס ומתן גישה קלה ליישומים מכל יחידת קצה, כולל מחשבי PC, מחשבים נישאים ומכשירי נוקיה חכמים (smart phones).
 
יוסי עפרוני, מנמ"ר יורוקום תקשורת סלולארית, אמר: "שדרוג גרסת ה- XenApp נועד לקדם את יורוקום תקשורת סלולרית לטכנולוגיית הענן, לשפר את  של המשתמשים למערכות ה-IT מכל מקום ולספק שירות נוח ויעיל הן למשתמשים והן לאנשי התמיכה. השדרוג יחסוך בתחזוקה של מערכות המידע וישפר את יעילות העבודה. כחברה טכנולוגית מתקדמת, אנו שואפים להעשיר את סל פתרונות ה-IT שלנו ולשפר את דרכי עבודתנו מול הלקוחות כל העת".
 
איריס בן דור, מנהלת תחום סיטריקס בקבוצת אמן, אמרה: "אנו שמחים שיורוקום ממשיכה להביע אמון במוצרי סיטריקס. במסגרת שדרוג גרסת ה- XenApp קיבלה החברה גם את מוצר ה-VDI של סיטריקס – XenDesktop , המוצר הראשון והיחיד בשוק המספק שולחנות עבודה וירטואליים מכל סוג שהוא כפתרון משולב תחנת עבודה-שרת לכל סוגי המשתמשים".
 

דילוג לתוכן