ועידת DLD ננעלה:הוכרזו שני הסטארטאפים שיציגו בועידת CES בוגאס

הזוכים – סטארטאפ ישראלי לשימור דבורים בכוורות חכמות וסטארטאפ צרפתי המציג חקלאות הידרופונית עירונית
פסטיבל הטכנולוגיה DLD ננעל אמש ואיתו גם ההאקאתון שערכה קהילת המפתחים והיזמים הצרפתית, LA FRENCH TECH, שעשרות מחבריה הגיעו לישראל. במהלך האירוע הוכרזו שני הסטארטאפים הזוכים (אחד צרפתי ואחד ישראלי) לאחר תחרות שנמשכה 48 שעות. המשלחת הצרפתית, אשר העניקה את הפרסים, החליטה להקדישם לזכרו של שמעון פרס ז"ל.
הסטארטאפים אשר זכו בתחרות הם Growee הישראלי ו Hostabee הצרפתי. בסך הכל התמודדו בתחרות 10 סטארטאפים שעלו לשלב הגמר – חמישה מצרפת וחמישה מישראל.
Growee
מוצר אינטרנט של הדברים (IoT) עבור חקלאות הידרופונית עירונית. זהו מכשיר חכם, שיסייע לכל אחד להפוך לחקלאי הידרופוני עירוני באמצעות אוטומציה וידע מדעי. בעזרת האפליקציה – כל אדם יכול למעשה לשמש כגנן. המערכת מתממשקת, דרך הסמארטפון, לצמח שגדל בבית או בגינה ומנחה מה צריך לעשות כדי לטפל ולטפח את הגידול.

Home

אינטרנט של הדברים – Hostabee

בשנים האחרונות עולה המודעות לחשיבות האקולוגית של דבורים – גם במרחבים עירוניים. מטרת הסטארט אפ הזה היא לשמר את הדבורים גם במרכזים עירוניים. כל המעוניין יכול לקבל כוורת חכמה שתוצב בגינה שלו מבלי להפריע לשכנים. מעקב אחר המתרחש בכוורת יתבצע בזמן אמת באמצעות שליטה מרחוק של המערכת. בנוסף לכך – את כל התהליך ילווה כוורן צמוד וכתוצאה מכך יגדיל את הכנסתו.

דילוג לתוכן