ג'וליה ווייט

ועידת ה- Tech Summit של מיקרוסופט נפתחה הבוקר בתל-אביב

הבוקר (ד')נפתחה בתל-אביב ועידת ה-,Tech Summit, ועידת הענן השנתית של מיקרוסופט העולמית בהשתתפות אלפים מתעשיית ההייטק בארץ ובעולם

את הוועידה פתחו ג'וליה ווייט, סגנית נשיא בכירה Azure & Security, שדיברה על ההזדמנויות שפלטפורמת הענן של מיקרוסופט מעניקה לארגונים וחברות והציגה סיפורי לקוח המשתמשים בשירותי הענן של מיקרוסופט כמו UPS,ASOS ועוד וציינה כי 90% מהחברות ב-Fortune 500, משתמשות בשירותי הענן של מיקרוסופט. בראד מק'קאב, מנהל מוצר בכיר Microsoft 365 במיקרוסופט העולמית דיבר על השינויים הצפויים במקום העבודה המודרני, וכיצד פתרונות מיקרוסופט נועדו להקנות לארגונים וחברות את הכלים הדרושים להתמודדות עם אתגרי סביבת העבודה המודרנית.
בנוסף אירחה ווייט על הבמה את ה-CTO של בנק הפועלים, חיים פינטו שדיבר על שיתוף הפעולה בין החברות, על המהפכה שעוררה טכנולוגיית הבלוקצ'יין בעולם ה-FinTech, על הקשרים שהבנק מנהל עם קהילת הסטארטאפים בישראל ועל איך יראה הבנק העתידי.
ג'וליה וייט, סגנית נשיא בכירה Azure &Securityבמיקרוסופט העולמית: "מאוד מרגש להיות חלק מעולם הטכנולוגיה. הענן הופך ל- Intelligent ומאפשר קצב גבוה של חדשנות. בנוסף, הענן הפך למיינסטרים בכל הארגונים. מדובר כאן לא רק על טכנולוגיה אלא גם על הצלחה של אנשים המבוססת על טכנולוגיות הענן. במיקרוסופט, אנו ממשיכים להביא יכולות חדשות ל-Azure, וכיום, זמינים ללקוחותינו מעל ל100 שירותים בענן.
מחר, ביומה השני של הוועידה יערוך סקוט גאת'רי Executive VP Microsoft Cloud and Enterprise Group מרתון Coding עבור מפתחים במסגרת ה- Azure Red Shirt Dev Tour. גאת’רי, שמוביל את כל פעילות הענן בחברה, ביקש לערוך בפעם הראשונה בישראל מרתון Coding עבור מפתחים בחמש שעות שבהן הוא יקודד על הבמה, ידגים טכנולוגיות חדשות בענן כמו בניית אפליקציות מבוססות קונטיינרים, שימוש ב-Machine Learning ו-NoSQL ועוד מגוון פתרונות טכנולוגיים שימחישו למשתתפים כיצד להשתמש בענן כדי לבנות פתרונות יוצאי דופן. סמל הזיהוי שלו הוא חולצה אדומה וכך נקרא גם ה-Tour שמגיע לראשונה לישראל לבקשת סקוט שרצה להיפגש עם קהילת הסטארטאפים הישראלית. מרתון כתיבת הקוד ילווה בפיצות למשתתפים.
באירוע השתתפו בנוסף , מישל ואן דר בל, CVP EMEA , האמון על פעילות מיקרוסופט ב-32 נציגויות המטפלות ב-134 שווקים וכ-20,000 עובדים באירופה, אפריקה והמזרח התיכון, שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל ובכירים נוספים.

דילוג לתוכן