ולנס וצ'ק פוינט הישראליות משתפות פעולה בפיתוח פתרונות אבטחת סייבר מתקדמים לתעשיית הרכב

ארגון התקינה HDBaseT, אשר הקימה חברת ולנס במטרה לקדם ולהטמיע את הטכנולוגיה שלה במגוון רחב של שווקים ומוצרים, הכריז היום על הקמתה של קבוצת עבודה בתחום אבטחת סייבר אשר תגדיר את האפיונים הנדרשים לפתרונות סייבר מתקדמים לאבטחת המכונית המחוברת. בכך, צפויה טכנולוגיית HDBaseT Automotive להפוך לתקן הראשון בתעשייה שכולל אבטחת סייבר.
צ'ק פוינט, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת סייבר, הצטרפה לארגון HDBaseT ותוביל את קבוצת העבודה בתחום אבטחת הסייבר בארגון. ארגוס, חברת אבטחת הסייבר הפרטית הגדולה ביותר בעולם בתחום הרכב, מצטרפת אף היא לארגון HDBaseT ולקבוצת העבודה החדשה.

טכנולוגיית HDBaseT Automotive הינה תשתית אמינה ובטוחה לשימוש עבור חיבוריות לתחום הרכב. זו הטכנולוגיה היחידה המאפשרת להעביר נתונים בהיקף של עד שישה ג'יגה ביט, הכוללים אודיו, וידאו, דאטה, USB ועוד, על גבי זוג חוטים (UTP) בודד, ללא סיכוך והיא תייעל בצורה משמעותית את החיבוריות ברכב. קבוצת העבודה החדשה שהוקמה תשתף פעולה עם קבוצת העבודה האמונה על הגדרת התקן HDBaseT Automotive, בה חברות יצרניות רכב (OEM's) ומובילות עולמיות בתחום הטכנולוגיות לרכב (Tier 1's), בהן: ג'נרל מוטורס, דיימלר, דלפי, מיצובישי אלקטריק, LG, סמסונג, סילורה R&D, לאוני, TE, NXP, Molex ו-ולנס.

דילוג לתוכן