ויז'ואל ומטריקס זכו במכרז לאספקת 1,200 מחשבים למערכת החינוך של אשדוד

חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס זכתה במכרז של עיריית אשדוד לאספקת 1200 מחשבים לשבעה בתי ספר ברחבי העיר. היקפו הכספי של הפרויקט נאמד ב-4 מיליון שקל. על פי תנאי המכרז, תספק ויז'ואל, מפיצת מוצרי אסוס בישראל, מחשבים מסוגAsus Eee pc 1201ha, ואילו מטריקס תספק את יתר הציוד, שיכלול: כרטיסים, שרתים, פתרונות אלחוטיים ועוד. מטריקס גם תהיה אחראית על ההתקנה וההדרכה. הפרויקט נעשה בשיתוף חברת עת הדעת ומכון דוידסון המספקות מערכות לשיפור הלמידה בבתי-הספר היסודיים והעל-יסודיים.
 
לדברי דניאל קליין, ממ"ק ראש מינהל החינוך בעיריית אשדוד: "עיריית אשדוד לקחה על עצמה את היוזמה להחדרת התוכניות 'כתום'- בשיתוף מכון דוידסון ו'עת הדעת', במערכת החינוך המקומית מתוך החזון ליצירת מהפכה מתוקשבת, שתמנף את יכולות התלמידים וביצועיהם".
 
לדברי יריב הרוש, מנהל מחלקת מכירותבחטיבת אינטגרצית ותשתיות של מטריקס: "זכינו בפרוייקט  על סמך הנסיון הרב שלנו בהטמעות מסוג זה במערכת החינוך, ובמקומות נוספים.
 
לדברי יוסי זיגדון, מנכ"ל ויזוא'ל, "אנחנו רואים חשיבות גדולה באספקת מחשבים לפרוייקטים מסוג זה שיש להם ערך מוסף רב. אין לי ספק כי בעתיד נראה יותר ויותר פרוייקטים דומים  שיהפכו את בתי הספר בישראל לממוחשבים".

דילוג לתוכן