ויזואל ד.ג תפיץ את פתרונות האחסון Lenovo Iomega ו- Lenovo EMC בשוק הישראלי

ויזואל ד.ג  (Visual DG) מונתה כמפיצה בישראל של מוצרי ה-NASשל חברת לנובו –  Lenovo Iomega   לשוק הפרטי וLenovoEMC-לעסקים קטנים. מוצרי האחסון ממשפחתLenovo Iomega  וLenovo EMC-מתחברים לראוטר בביתבעסק ומאפשרים גיבוי ואחסון נתונים, עם גישה מרחוק, על בסיס תקשורת נתונים וכמעט מכל התקן.

 

מינוי ויז'ואל יחזק את מערך ההפצה של לנובו בישראל בתחום פתרונות האחסון והוא חלק ממגמת הצמיחה של לנובו בארץ ובעולם.לנובו ישראל מובילה את שוק המחשבים הניידים בישראל, עם נתח שוק של 31.9% ( עפ"י נתוניIDC  לרבעון השלישי 2014). בשוק העולמי מדורגת לנובו כיצרנית המחשבים הגדולה בעולם זה שבעה רבעונים ברציפות. לא מכבר הודיעה לנובו על השלמת עיסקאות הרכישה של מוטורולה מוביליטי וחטיבתIBM X-86.

 

ויז'ואל ד.ג. מתמחה בהפצה ושיווק של פתרונות מחשובמתקדמים למערך של מאות משווקים בשוק הישראלי. ויז'ואל עוסקת בהפצת שרתים, מערכותאחסון, גיבוי, ציוד תקשורת, מחשבים ניידים ורכיבי מחשב של מותגים בינלאומיים מובילים.
ויזואל כבר מפיצה את קו המוצרים העסקי של לנובו ממשפחת ה-Think, הכולל את קו האביזרים, מותג המחשבים הניידים ThinkPad, מותגי המחשבים הנייחים ThinkCentre, מותג המסכים Thinkvision, מותג תחנות העבודה הגרפיות Thinkstationוכןקו המחשבים הניידים העיסקי הבסיסי B series.

 

לדברי סיגל אלבאום, מנכ"ל לנובו  ישראל, "לפני שנתיים הכרזנו על הסכם הפצה עם חברת ויז'ואל, שהתמקד בקו מוצרי המחשוב העסקי והארגוני של לנובו. היום אנחנו מוסיפים למשפחות המוצרים שויז'ואל תפיץ גם את פתרונות האחסון שלנו. לויז'ואל יש התמחות בתחום האחסון הרישתי, ואנו משוכנעים ששיתוף הפעולה יתרום לחיזוק הנוכחות שלנו בתחום".

 

לדברי יוסי זיגדון, מנכ"ל ויז'ואל, "אנו שמחים לצרף שתי משפחות מוצרים נוספים ומשלימים לפורטפוליו הפתרונות שאנו מציעים למשווקים ואנו משוכנעים ששיתוף הפעולה שכבר יש לנו עם לנובו יצור מצב של win-win לשני הצדדים, בשל השילוב של קו מוצרים חזק ומוכר ומערך הפצה יעיל המתמחה בערוצים עסקיים".

 

 

דילוג לתוכן