ווסטרן דיגיטל ו- Veeam מאיצות ומייעלות תהליכי גיבוי והתאוששות בענן היברידי

 

 

מערכת אחסון האובייקטים  ActiveScale™ S3-Compatible של ווסטרן דיגיטל תתמוך ב-
Veeam Cloud Tier – תוך הצגת יעילות גבוהה יותר ועלויות בעלות נמוכה יותר ללקוחות ארגוניים

 

ווסטרן דיגיטל הודיעה כי מערכת אחסון האובייקטים שלה ActiveScale object storage system תומכת מעתה בתכונות האחסון בענן – Veeam Cloud Tier, הזמינות במסגרת עדכון חדש לחבילת זמינות המערכות Veeam Availability Suite 9.5 Update 4. מערכת ActiveScale מציעה ללקוחות Veeam מאגר אחסון מהיר, במבנה עלויות נוח, לגיבוי בענן היברידי, המסייע בניהול כמויות הנתונים המציפות כיום את מרכזי עיבוד הנתונים.

לדברי קן רינגדל, (Ringdahl), סכן נשיא לבריתות ארכיטקטורה ב- Veeam : "כספקית מובילה של תשתיות נתונים, ווסטרן דיגיטל היא חברה מוערכת בתוכנית השותפים של Veeam ואנו מרוצים במיוחד מכך שמערכת ActiveScale שלהם היא אחת הראשונות התואמות לסביבת Veeam Cloud Tier. חברותם בתוכנית, כמו גם התמיכה של ActiveScale ב- Veeam Cloud Tier, מאפשרת לנו לעבוד יחד על מנת לפתח טכנולוגיות המאפשרות לשנות את סביבות העבודה של לקוחותינו, ולאפשר ניהול חכם של נתונים".

 

לדברי סטפן ורווארט, (Vervaet) מנהל בכיר לפתרונות ושיתופי פעולה בחטיבת המערכות למרכזי נתונים בחברת ווסטרן דיגיטל: "אנו שמחים להרחיב את מסגרת הקשרים עם Veeam. המטרה המשותפת שלנו יחד היא לסייע בכך שכל הנתונים של לקוחותינו יהיו תמיד מוכנים וזמינים להתאוששות מהירה וקלה כאשר משתמשים במערכות ActiveScale או בדיסקים מבוססי פלאש מסדרת IntelliFlash. השילוב בין מערכות ווסטרן דיגיטל ובין מנהלי התקנים מבוססי תוכנה של Veeam יוצרת סביבה ניתנת למדרוג והרחבה נוחה, במסגרת פתרון חסכוני ומשתלם למשימות גיבוי מקצה לקצה לארגונים ולספקי שירותים".

 

מערכות Western Digital ActiveScale מהוות דור חדש של אחסון אובייקטים בקנה מידה של petabyte רבים, ותוך אפשרות לצמיחה גמישה בנפחים של מידע בלתי מובנה. המערכת תומכת בעמידות בקנה מידה שזכה לכינוי "19 תשיעיות": 99% ועוד 19 תשיעיות לאחר הנקודה העשרונית. היא מאפשרת ארכיטקטורה של "נתונים לנצח", תוך אחסון של petabyte רבים על גבי דורות שונים של מערכות אחסון, ברמת ביטחון מלאה. באמצעות גישה אחודה לנתונים – Unified Data Access – יודעת המערכת לעכל בקלות ולנהל נתונים בפורמט של מערכות קבצים מסוכתיים, ולשפר את האחסון בעומסי עבודה מעורבים הכוללים קבצים ואובייקטים. משפחת ActiveScale הזמינה עתה לאספקה מתחילה בקיבולת ניתנת לשימוש של 500TB וניתנת להרחבה עד 49PB במסגרת מרחב שמות אחד. שימושים מתאימים במיוחד למערכות כאלה כוללים גיבוי וארכוב, שיתוף בנתונים, ומאגרים דיגיטליים להזרמת מדיה, ניתוח אנליטי למידת מכונה ואינטרנט של הדברים.

 

מערכות אחסון האובייקטים ActiveScale משלימות את סל המוצרים המקיף של ווסטרן דיגיטל למרכזי עיבוד נתונים, התומכים בעומסי עבודה בכל רמות היישומים – החל ממשימות עסקיות קריטיות ועד לארכוב ארוך טווח. המשפחה כוללת גם את מערכות האחסון ההיברידיות IntelliFlash ו- NVMe; מערכות OpenFlex לסביבה פתוחה, שרתים ופלטפורמות אחסון Ultrastar, כווני הרחבת זיכרון Ultrastar, ומערכות דיסקים רגילים ודיסקים SSD  למרכזי עיבוד נתונים מסדרת Ultrastar.

 

ווסטרן דיגיטל מזמינה ספקי פתרונות להצטרף לתוכנית השותפים שלה, וליהנות מגישה למבחר משאבים המסייעים בבניית פתרונות ושירותים המיועדים לשווקים ספציפיים ולצרכים של לקוחות שונים.

 

ווסטרן דיגיטל נמצאת עתה בשלבי האחדה של המותגים שלה, על מנת להציג ללקוחות בהירות רבה יותר, גמישות בסל המוצרים ופישוט של תהליכי בחירת הפתרונות. בחודשים הקרובים, יראו לקוחות מוצרים שמותגו בעבר תחת השמות Tegile ו- HGST, כמו גם SanDisk ו- WD, בשווקים המסחריים והארגוניים כאחד – העוברים למיתוג תחת השם Western Digital. מידע נוסף זמין באתר האינטרנט החדש של החברה, WesternDigital.com

דילוג לתוכן