וונטייז מביאה את הוליווד ב- 4K לדרום אמריקה

לראשונה בטלוויזיה- וונטייז מציעה את מיטב הסרטים של Warner Brothers באיכות הגבוהה ביותר בטלוויזיות החדשות של סמסונג בדרום אמריקה

השירות החדש צפוי להיות מושק בקרוב בישראל

וונטייז משיקה היום לראשונה בעולם: סרטי מיטב אולפני הוליווד באיכות 4K HDR בטלוויזיות החדשות של סמסונג במקסיקו וברזיל. בנוסף, לקוחות שרוכשים טלוויזיות סמסונג 4K ייהנו מהטבה של סרט 4K מתנה בעסקה שהינה שת״פ בין וונטייז, סמסונג ואולפן Warner Brothers שהפיק את וונדר וומן, ליגת הצדק, סרט לגו, סופרמן נגד בטמן, רואה החשבון, סדרת סרטי "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס", IT, מקס הזועם כביש הזעם, סאלי, קלסיקות החבר'ה הטובים, שרלוק הולמס,300 ועוד.
נועם יוספידיס מנכ"ל וונטייז מציין: "וונטייז הופכת לשירות הסטרימינג הראשון בעולם שמציע סרטי אולפנים באיכות הגבוהה ביותר. השקת השירות מביאה לידי ביטוי את העוצמה הטכנולוגית שלנו ואת האמון שרוחשים האולפנים לטכנולוגיה וליכולות שפיתחנו. אני מאמין ומקווה כי השקת השרות למיליוני משתמשים בדרום אמריקה היא רק הסנונית הראשונה וכי בהמשך נוכל להציע את השרות במדינות נוספות בעולם".
כמות הפיקסלים המרכיבים את התמונה ב- 4K, היא פי 4 מכמות הפיקסלים ב-Full HD. לפיכך, מדובר על תמונה עם הרבה יותר פרטים, טקסטורה מפורטת יותר ותמונה שנראית הרבה יותר מציאותית וחלקה הכוללת שיפור בעומק ופלטת הצבעים. בשימוש ביתי, מדובר על תמונה בעלת מינימום של 3,840 פיקסלים לרוחב התמונה ו-2,160 פיקסלים לגובה התמונה, שזה מקביל ל-4 מסכי 1080p יחד. כיום, רוב הטלוויזיות החכמות הנמכרות בעולם הן באיכות 4K, אולם הבעיה העיקרית היא שלאחר רכישת המסך, אין כמעט שירותי תוכן עם תכני 4K, לא כל שכן סרטים חדשים. לכן הטכנולוגיה הטובה ביותר הקיימת, לא באה לידי ביטוי ואנו עדיין צופים בתכנים באיכות נמוכה ממה שניתן.

דילוג לתוכן