ווינד ריבר משיקה פלטפורמה המסייעת להאיץ הפעלה חסכונית של מערכות וירטואליות בארגון

ווינד ריבר, מובילה עולמית באספקת תוכנה עבור האינטרנט של הדברים (IoT), השיקה פלטפורמה חדשה, Wind River Titanium Server CPE, המסייעת להאיץ את האימוץ של יכולות רשת וירטואליות (NFV), כגון ציוד לקוחות מקומי וירטואלי (vCPE – Virtual Customer Premises Equipment ). בנוסף, שיפורים במערך Titanium Server מאיצים את הביצועים, משפרים את סקליביליות ואת פשטות הרכישה. מערך Titanium Server מורכב מפתרון של תשתית תוכנת NFV מסחרית, ומספק את האמינות ברמת ספק שירות, הנדרשת עבור רשתות טלקום.

יישומים למערכות CPE – מערכות הפועלות בארגון, צמחו כחלק מ"תרחישי שימוש ראשוניים" המספקים חסכון משמעותי בעלויות תפעול. הווירטואליזציה למערכות CPE, שבאופן מסורתי הוטמעו כמכשירים פיזיים נפרדים, מפחיתה עלויות תפעול (OPEX) באמצעות ניצול יעיל יותר של משאבי מחשוב, זריזות גדולה יותר בהפעלת שירותים, וביטול הצורך בשירות פיזי, לעדכון ותחזוקת מכשירים באתרים מרוחקים. חסכון זה ב- OPEX ניתן להשיג בין אם מדובר ביכולות CPE וירטואליות המאוחסנות בשרת באתר הלקוח, בנקודות של ספק השירות או במרכז נתונים מרכזי. בהינתן היתרונות הברורים של רשת וירטואלית וחכמה יותר, ספקי שירותים ממשיכים לפעול למעבר לתרחישי שימוש ב- NFV, כגון vCPE וטכנולוגיות מוגדרות תוכנה אחרות ובענן.

פלטפורמת Titanium Server CPE יכולה לסייע לספקי שירותים להפעיל אפליקציות NFV בעלות נמוכה, כגון CPE של עסקים וירטואליים (vBCPE) בשני שרתים בלבד. כל שרת מריץ מערך מלא של מחשוב ברמת ספק שירות, וכן יכולות שליטה ואחסון, תוך אספקת יכולות רשת וירטואליות הטובות מסוגן. הדבר מאפשר למקסם את מספר המשתמשים הנתמך על ידי כל שרת, וכן להשיג את חסכון ה- OPEX המרבי. במקביל, Titanium Server CPE מסייע לספקי שירותים לשמור על רציפות תפעולית ברמת ספק שירות עבור שירותי vBCPE, ומאפשר להם למזער את ההשפעות האפשריות על ההכנסה, העלולים לנבוע מפגיעה בהסכמי רמת שירות (SLA), הנגרמת מהשבתות בשירות.

"תרחישי שימוש כגון CPE וירטואלי נמצאים בצמיחה כשלב מוקדם של אימוץ NFV . הן יכולות לספק חסכון משמעותי בהוצאות תפעול, וכן לשפר את זריזות ההפעלה", אמר פול סנישין, סגן נשיא תפעול מסחרי של פתרונות רשת, ווינד ריבר. "בעוד ספקי שירותים מבצעים הערכה של יתרונות ה- NFV ושל ההזדמנויות הקיימות כיום, ווינד ריבר מספקת פתרונות אשר יכולים לסייע לתעשייה להציג שירותים חדשים, למזער עלויות, ולשמר אמינות ברמת ספק שירות, עבור שירותים חיוניים לעסקים".

המערך המשופר של Titanium Server מספק מאפיינים חדשים נוספים, בהם:
• הרחבת CPU דינאמית
• סקליביליות מוגברת של המערכת
• תמיכה בכרטיסי ממשק רשת (NIC) עדכניים עם ביצועים גבוהים
• כלי מעקב packet למיתוג וירטואלי
• תמיכה ב- QinQ tunneling
• תמיכה ב- IPv6 עבור כל הממשקים
• הפעלת רוחבית ויכולות להפעלה אוטומטית
• תמיכה בגישת vNF למכשירי האצת חומרה, כולל Intel® Communications Chipset 8925 ועד ל- 8955 Series

דילוג לתוכן