ווינד ריבר חושפת גרסה חדשה של הפלטפורמה לניהול מכשירי IoT

ווינד ריבר השיקה את הגרסה החדשה של Wind River Helix Device Cloud, המעמיקה את האיחוד בין המובילות בעולם האינטרנט של הדברים – ווינד ריבר ואינטל.
הגרסה החדשה היא תוצאה של שיתוף פעולה, מיקוד וחדשנות, בין מספר ארגונים בתוך משפחת אינטל, כולל ווינד ריבר, Intel Security Group וחטיבת השירותים של אינטל. צוות רב-תחומי זה קיבץ בתוכו טווח ייחודי של יכולות, ההכרחיות כדי לפתור את האתגרים הקשים הקשורים בניהול מכשירי IoT. התוצאה היא מוצר מבודל הממוצב היטב בשוק ה- IoT שהופך לתחרותי יותר.
Device Cloud פותר את הבעיה של חיבור וניהול מכשירים מרחוק. הוא אוסף נתונים ממאות ואלפי מכשירים, מכונות ומערכות שונות, ומאפשר למתפעל שלהן לעקוב אחר מצב המכשיר והתוכן שלו, לשתף נתונים בין מהנדסים, ולקבוע באופן פרואקטיבי האם נדרשים עדכונים.

בגרסה החדשה יש שינויים משמעותיים – מנקודות הקצה עד לענן. ממשק משתמש חדש מסייע למפעילים לנטר ולהתנהל מול מכשירים מרוחקים. יכולות סוכן משופרות מגבירות את האבטחה, ומציעות ניידות עבור מגוון מערכות הפעלה. פלטפורמת הענן מספקת סקלאביליות גמישה כדי להתרחב עם הפעלות של מכשירים חדשים, ועמידות בפני שגיאות כדי לספק זמינות מרבית. הפניית אירועים ומערך מקיף של REST APIs מאפשרים אינטגרציה של ניהול מכשיר ופקודות עם מערכות עסקיות אחרות ואפליקציות ענן
עם התפוצה המתרחבת של מכשירים מרושתים ל- IoT, היכולת להפעיל, לנטר, לנהל, לספק שירותים ועדכונים, ולבטל מכשירים אלה, הופכת לחיונית. את היכולות של הטכנולוגיה ב- Device Cloud ניתן להפעיל עבור מגוון רחב של תרחישים, כגון:
o ניהול Gateway – באמצעות כלים לניטור, ניתוח, מתן שירות, ועדכון gateways המופעלים בשטח – דבר המפחית משמעותית עלויות תפעול.
o תחזוקה פרואקטיבית – באמצעות איסוף של נתוני מכשיר, כך שניתן לבצע החלטות על בסיס תנאי הציוד בשטח, והתראה לטכנאים כאשר יש צורך לטפל בבעיות תחזוקה.
o אוטומציה תעשייתית – באמצעות מתן האפשרות לארגונים להתחבר אל ציוד ישן יותר, ולהזין מידע והתראות לצוות ניטור מרכזי.
o תחבורה – מתן האפשרות למפעילי תחבורה למדוד דרך נהיגה וביצועי נהגים, ניטור שימוש ברכבים ויעילות דלק, והשגת יעילות חדשה בניתוב, תחזוקה ואיוש.
o ציוד רפואי – מתן אפשרות לנטר, לנתח ולעדכן ציוד רפואי מרחוק, תוך מתן משוב בזמן אמת אודות השימוש וציוד מתכלה.

החזון של ה- IoT הופך במהירות למציאות, בעוד יותר ויותר ארגונים מחפשים כיצד לייצר ערך מהנתונים שנאספים מהמערכות שלהם בכל יום. באמצעות שימוש ב- Device Cloud, יצרני מכשירים ופתרונות IoT יכולים להאיץ הפעלת מכשירים, ולסגור פערים חיוניים בפעילות IoT, ולהבטיח כי מכשירים ארגוניים שמסתמכים עליהם מספקים את הביצועים המצופים מהם.

דילוג לתוכן