ווינד ריבר זכתה בפרס ההצטיינות 2014 M2M Evolution

בזכות פלטפורמת ה- IOTמבוססת הענן זכתה החברה להוקרת המצוינות בחדשנות

Wind River, מובילה עולמית בפיתוח תוכנות למערכות משובצות מחשב חכמות, זכתה בפרס ההצטיינות,M2M Evolution IOT 2014בזכות מערכת הניהול Edge Wind River שלה.פלטפורמת האינטרנט של הדברים (IOT)  מבוססת הענן של Wind Riverמאפשרת להתקנים להתחבר באופן מאובטח לקונסולה המרכזית, לנהל את ההתקנים ולהרחיב את הפתרון. .

 

פרס ההצטיינות ,M2M Evolution IOT 2014ניתן על ידי TMC ו- Crossfire Media,אשר מוקירים מוצרים חדשניים התומכים בזמינות של מידע אנליטי שנאסף ישירות מחיישנים, מערכות וכל דבר אחר שתומך בשיפור החלטות עסקיות ואישיות.

מערכת ניהול הקצהשל ווינד ריבר (Edge Wind River), היא מערך טכנולוגיה משולב מראש, העובר מההתקן לענן. סוכן מערכת ניהול ה- ,Edgeמאפשר קישוריות ענן על מנת להקל על יכולות כגון לכידת נתונים, המבוססות על כללי ניתוח נתונים ותגובה, תצורה, והעברת קבצים. זה מאפשר ללקוחות לבנות במהירות פתרונות IOTמותאמים לתעשייה ולשלב מערכות ITארגוני שונות, בניצול ניהול ה- API. ה- Middleware  מבוסס הענן, עובר מההתקן המשובץ דרך הענן, כדי לצמצם את זמן היציאה לשוק ואת עלות הבעלות הכוללת (TCO). מערכת ניהול Edgeהיא חלק אינטגרלי מפלטפורמת  Intel® IoT, ותומכת במגוון רחב של חומרה ומערכות הפעלה, מספקת ללקוחות גמישות מקסימלית ביישומי IOT.

"אנו גאים לקבל את ההכרה, ושמחים לספק מוצר לשוק, שמאיץ שינוי עסקי ומאפשר לתעשיות לממש את יתרונות ה- IOT," אמר עידו שריג, סגן נשיא ומנהל כללי של פתרונות IOTבווינד ריבר, "ווינד ריבר  מיישמת את המומחיות רבת השנים שלה כמובילה בטכנולוגיה משובצת מחשב להזדמנויות IOT, וזה מאוד משמח להיות מוכר בחדשנות שלנו בתחומים הללו."

 

"זה אושר גדול להכיר במערכת הניהול EdgeWind River ע"י M2M Evolution IOT 2014 על המצוינות שלה בחדשנות", אמר קרל פורד, מנכ"ל ומפתח קהילת Crossfire Media "כחברה מובילה בתעשייה המתפתחת במהירות כזו, אני מצפה לראות את ההצלחות העתידיות של חברת "Wind River.

הכרה זו באה עקב לצד אגודל, לזכיית ווינד ריבר בפרס 2014 Carrier Network Virtualization Award  על שרת הטיטניום של החברה – ווירטואליזצית  פונקציות רשת ברמת מפעיל, פתרון תוכנת תשתית (NFV).

 

מערכת הניהול Edgeהיא חלק מסל המוצרים המקיף של ווינד ריבר, אידיאלי לענות על הצרכים המתפתחים של IOT, מניהול מכשירים חכמים בקצה, אל ה- gateway, לתשתית הרשת ועד לענן.

למידע נוסף על מערכת הניהול ,Edge  בקרו ב- http://tinyurl.com/WREMS.

כדי ללמוד עוד, כיצד ווינד ריבר פונה להזדמנויות ולאתגרים שמציב האינטרנט של הדברים, בקרו ב- http://tinyurl.com/iotsite.

דילוג לתוכן