ווינד ריבר ו-HP חוברות ליצירת פתרונות OpenStack משותפים

ווינד ריבר ו-HP  חוברות ליצירת פתרונות OpenStack

  משותפים ל- NFV

 

HP הכריזה לאחרונה על שותפות עם ווינד ריבר, במסגרתה יפותחו פתרונות מבוססי טכנולוגית Helion OpenStack, שיספקו יכולות NFV למפעילי התקשורת. שילוב היכולות של ווינד ריבר בתחום ה- NFV עם טכנולוגיית ה- Helion Open StackשלHP, יעמיד לרשות מפעילי התקשורת  פלטפורמת ענן מבוססת קוד פתוח, העומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר, ויאפשר להם להאיץ את המעבר ל- NFV.

מחשוב ענן מאפשר לתעשיית תשתיות התקשורת להתקדם לרשתות ואפליקציות ווירטואליות, וכך, לספק ללקוחות  שירותים חדשים  במהירות רבה יותר,  בעלויות תפעול ובהשקעה כספית,  נמוכה משמעותית. במטרה להקל על המעבר הזה, מפעילי התקשורת דורשים פתרונות NFV  מבוססי קוד פתוח המתאפיינים באמינות גבוהה.

"מפעילי תקשורת מבקשים להינות מן היתרונות הטמונים במחשוב ענן, תוך הקפדה  על סטנדרטים גבוהים  של אמינות, ביצועים ודרישות ניהול," אמר סער גילאי, סמנכ"ל תפעול שירותי ענן ב- HP, ומנהל פעילות ה-  NFV בחברה. "ווינד ריבר ו- HP משתפות פעולה כדי לספק פתרון ענן אינטגרטיבי, המבוסס על  HP Helion ותומך ב-  NFV, עבורמפעילי תקשורת. הפתרון המשולב מאפשר לשתי החברות למנף את יתרון האג'יליות של מפעילי התקשורת המצטיינים. אנו מתכוונים אף לשתף פעולה בקידום טכנולוגית ה- OpenStack ולהבטיח שנעמוד במפרטים של מפעילי התקשורת."

"תעשיית הטלקום משתוקקת להתחבר לפוטנציאל העצום הטמון ב- NFV. באמצעות וירטואליזציה או סביבת ענן, יכולים מפעילי התקשורת  להציג שירותים בעלי ערך גבוה, בקלות ובמהירות ותוך הפחתת העלויות. בכל מקרה, שמירה על אמינות גבוהה של מפעילי התקשורת  חיונית ביותר", אמר ג'ים דאגלס, סגן נשיא שיווק בווינד ריבר. "על ידי התחברות לחברה מובילה כמו HP, אנו מאפשרים ללקוחותינו לספק למפעילי התקשורת דור חדש של NFV עם תמיכה בענן."

"מפעילי תקשורת מבינים את הערך הטמון בטכנולוגית OpenStack כחלק מאסטרטגית ה- NFV שלהם – בין אם מונחים של חסכון בעלויות או הימנעות מתלות" אמר פיטריאריץ', סגן נשיא, Current Analysis. "השילוב שלנכסי ה-  OpenStackשל HP והמחויבות הגבוהה שלה   עם יכולות ה- Carrier-Gradeשל ווינד ריבר, יאיץ את ההתקדמות של מפעילי  תקשורת למודל ה-NFV, ויאפשרלהםלצאתנשכריםמןהגישהשל קהילת הקוד הפתוח."

 

דילוג לתוכן