ווינד ריבר בגל הראשון של פתרונות מוסמכים ל-OPNFV עם Huawei, Nokia ו- ZTE

ווינד ריבר(Wind River) – חברה בבעלות מלאה של אינטל (Intel) ומובילה עולמית בפיתוח תוכנה למערכות משובצות ומכשירים ניידים, הודיעה כי היא בין החברות הראשונות שהוסמכו לתכנית OVP (OPNFV Verified Program) של ה- Linux Foundation שנועדה לפשט את האימוץ של מוצרי NFV (וירטואליזציית פונקציות רשת) מסחריים, ומציבה בתעשייה רף מבוסס על יכולות OPNFV (פלטפורמה פתוחה עבור יכולות (NFV ומקרי בוחן. ווינד ריבר היא מהחברות הראשונות שקיבלו את לוגו ה- OVP, יחד עם החברות Huawei, Nokia ו- ZTE.
חברי ה- OPNFV, בהם מפעילי רשתות, עבדו בצמוד כדי ליצור מסגרת והגיעו להסכמה לגבי מערך יכולות בסיסי, שיסייע למפעילים לקבוע קריטריונים בסיסיים הסף עבור הפעלות ה- POC (הוכחות קונספט) ו- RFP (הגשת הצעות) שלהם. ה- OVP מקל על בחינה עצמית על ידי ספקים וגם על הבחינה של גופים חיצוניים. הגרסה הראשונה תבחן ותאמת רכיבים ומאפיינים של תשתית NFV, כולל NFVI, VIM, תשתית ענן תומכת, שיגור מנות בסיסיות, IPv6 ו- VPN.
מנקודת המבט של ספקי השירותים, סטנדרטים פתוחים מונעים את הסיכון של נעילה לספק, בכך שהם מעודדים פיתוח של פתרונות תואמים ובעלי ממשק לחברות מרובות. כמו כן, מאחר שספקי שירותים בדרך כלל משלבים מוצרים של יותר מספק אחד בפתרון המלא שהם מפעילים, הם צריכים הוכחה לכך שהמוצרים שצריכים לעבוד ביחד, באמת עושים זאת.
"מאז השקת מערך Wind River Titanium Cloud של פלטפורמות תוכנות וירטואליזציה, התמקדה ווינד ריבר בהבטחת פעילות בין מערכתית עם מוצרים של ספקים מובילים אחרים., מתוך הכרה בחשיבות של פתרונות מרובי ספקים כאשר ספקי שירות מטמיעים NFV ברשתותיהם", אמר צ'רלי אשטון, מנהל פיתוח עסקי בווינד ריבר "באמצעות אקוסיסטם השותפים של Titanium Cloud, הכולל יותר מ- 50 חברות שותפות, וכן באמצעות אירועי בחינת התממשקות (plugfests) במימון ETSI ו- OPNFV, אימתנו והדגמנו כי Titanium Cloud תואם ב- 100% לכל הסטנדרטים הפתוחים הרלוונטים בתעשייה".
"ככל ש- OPNFV ימשיך להתקדם, אנו צופים כי הוא יהפוך להיות התקן המרכזי מולו כל ספקי NFV ו- NFVI יצטרכו לבחון את פתרונותיהם, לכן אנו שמחים להיות בגל הראשון של חברות ולהוסיף את הלוגו של OVP למוצרים שלנו", הוסיף אשטון.

דילוג לתוכן