ואיברנט דיגיטל מניעה יכולות חדשות והתרחבות באמצעות מיתוג מחדש לברייטקום

Ybrant Digital מאחדת מותגים במאמץ להוביל את החברה לעתיד ולהעביר טוב יותר את הצעת הערך שלה; מוסיפה יכולות פרוגרמטיות חדשות; מתרחבת לשוקי ארה"ב וסינגפור

ניו יורק, 5 במאי 2016, (Marketwired):

ואיברנט דיגיטל Ybrant Digital Media (Ybrant), חברת מדיה גלובלית מובילה, הודיעה היום שהיא איחדה ומיתגה מחדש את כל הנכסים שלה. Ybrant, חברת בת של לייקוס, תתחיל לפעול בשם המסחר החדש Brightcom, בתוקף מיידי. עם האימוץ של המותג, המוטו והלוגו החדשים שלה, ברייטקום השיקה את האתר שלה שעוצב מחדש בכתובת www.brightcom.com.

המיתוג מחדש הוא התוצאה החיובית של הנוכחות המתרחבת של החברה וההתרחבות לשווקים בארה"ב ואסיה פסיפיק, צמיחה ללא תקדים וזיהוי וגודל הולכים וגדלים. המיתוג מחדש ימשיך לבנות ולקדם את המחויבות שאין כמוה של ברייטקום להציע טכנולוגיות ושירותי פרסום דיגיטליים חדשניים למפרסמי פרסומות (advertisers) ומפרסמי תוכן (publishers) ברחבי העולם.

עם משרדים בארגנטינה, מכסיקו, אוסטרליה, ישראל, סינגפור, פיליפינים, הודו וארה"ב, ברייטקום משרתת עסקים, סוכנויות ומפרסמי תוכן מקוון בכל העולם במתן מענה לצורכי השיווק הדיגיטלי שלהם. הלקוחות של ברייטקום מדיה כוללים מפרסמי פרסומות גדולים מובילים, ביניהם P&G, AETN, פפסי, BBC, MTV, ניקלודיאון, ליומונט, אמיס, Curadeuda, פפסי, טרנר, מאק (קוסמטיקה), ווסטרן יוניון, Seat, HBO ומצד מפרסמי התוכן הניו יורק טיימז, My Daily News, קומקסט, מייקרוסופט, Clarin, ניקלודיאון, Playbuzz ו-Timeout, בין רבים אחרים. לברייטקום יש יותר משני מיליארד חשיפות בכל חודש ברחבי האינטרנט.

"המיתוג מחדש של Ybrant מייצג את ההתפתחות והכיוון שלנו", אמרה גלי ארנון, מנכ"ל ברייטקום. "לקוחות ועובדים כבר נמשכו אלינו בגלל הנוכחות הגלובלית שלנו, האנשים שלנו והיכולת הפרוגרמטיות שלנו", אמרה גלי ארנון, מנכ"ל ברייטקום. "המיתוג החדש של ברייטקום, הצעד ההגיוני הבא ברצף האסטרטגי הכולל שלנו, נותן לנו מסגרת שבה אנחנו יכולים להמשיך להרחיב את המוצרים שלנו שבהם אנחנו משיגים שלושה תחומים יסודיים. הראשון – הרעיון של ברייטקום הוא לגרום לנכסים השונים לפעול ביחד, כמוצר הוליסטי. השני – אנחנו שמים את הטכנולוגיה שלנו בחזית. השלישי – אנחנו רוצים ליצור חוויה של אמון ובהירות בעולם פרוגרמטי מורכב". ארנון המשיכה: "אנחנו הרבה יותר מחברה של טכנולוגיות פרסום והמיתוג מחדש שלנו לברייטקום מהווה שלב חשוב כדי להעביר טוב יותר את הצעת הערך האמיתית שלנו".

התרחבות גלובלית – צפון אמריקה וסינגפור

המרכז הגדול ביותר של ברייטקום — צפון אמריקה התרחב והקים פעילות בהיקף מלא הכוללת מכירות, שיווק ואנשי תמיכה בניו יורק.

הצמיחה של ברייטקום בארה"ב עצומה: יותר משני מיליארד חשיפות בכל חודש מאז הכניסה לשוק. בסיס הלקוחות שלה בצפון אמריקה גדל ב-225% ב-2015. לאור ההצלחה המתמשכת בארה"ב ובחו"ל, ברייטקום מתכוונת לזרז חדשנות בשיווק באזור שטרף טכנולוגיות של פרסום פרוגרמטי.

ברייטקום גם מתרחבת לסינגפור, מגדילה עוד את הנוכחות שלה ברחבי העולם ומשיגה מספר הסכמים אסטרטגיים עם מפרסמי פרסומות ומפרסמי תוכן חשובים בשוק המתפתח הזה.

תיק מוצרים מורחב

בהרחיבה את טווח ההגעה הגלובלי שלה ברייטקום גם מרחיבה את תיק מוצרי הפרסום הפרוגרמטי שלה, עם ההצגה של:
• Header Bidding: פתרון הצעות המחיר לכותרות החדש עוזר למפרסמי תוכן למטב את כל המלאי שלהם בכך שהוא מאפשר לכל שותפי הביקוש שלהם להציע הצעות מחיר על בסיס שווי השוק האמיתי של כל חשיפה בודדת.
• In-View: זהו פורמט וידאו זורם עם נראות גבוהה שיוצר מלאי וידאו נוסף באתר אינטרנט, ומאפשר למפרסמי תוכן להפיק ערך כספי מתוכן שאינו וידאו באמצעות מודעות וידאו. נגן ה-In-View מתרחב ומתחיל להריץ רק כשהנגן נראה ביותר מ-50%, ונותן למשתמשים חוויית צפייה לא פולשנית.

"השם והזהות התאגידיים החדשים שלנו מעבירים ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים את המסר שאנחנו ממשיכים לספק מוצרי פרימיום שמתרכזים במפרסמי תוכן ופתרונות פרסום מודעות דיגיטלי שבעקביות משיגים את המתחרים שלנו", הוסיפה ארנון. "הזהות החדשה שלנו משקפת באופן מדויק יותר שאנחנו חברת מדיה דיגיטלית וטכנולוגיות שיווק חדשנית וצופה פני עתיד עם מחויבות לספק פלטפורמה מלוכדת ופתרונות חדשניים במובייל, תצוגה ווידאו".

המיתוג מחדש של ברייטקום הוא חלק משינוי אסטרטגי להצעה של פתרונות שלמים למפרסמי פרסומות ומפרסמי תוכן על ידי הספקת פתרונות ברמה עולמית להפקת ערך כספי והפצת תוכן שתומכים במודלים עסקיים של פרסום על בסיס וידיאו מקוון, מובייל ותצוגה.

דילוג לתוכן