ה-IT מגיע לכווולם …..

לראשונה – אורקל וג'ון ברייס יקיימו ארוע לבני/בנות זוג של אנשי הייטק ו-IT כדי לאפשר להם הצצה לעולם בו חי בן הזוג
הארוע לרגל "שבוע אורקל 2016" – כנס ה- IT וההייטק הגדול בישראל

בני ובנות זוג רבים של אנשי ההייטק וה-IT חיים בתחושה שאינם באמת יודעים מה עושה בן הזוג שלהם בחייו המקצועיים. אנשי ההייטק עובדים שעות ארוכות, מדברים במילים לא ברורות, כמו DevOps, Java, DB, Open Source, ועוד מונחים ו-buzz words רבים בשפת עולם הפיתוח.
לרגל כנס "שבוע אורקל 2016" האירוע המרכזי והחשוב ביותר של קהילת ה-IT וההייטק בישראל, החליטו המארגנים – חברת אורקל ישראל וג'ון ברייס הדרכה – על יוזמה ראשונה מסוגה, שתאפשר לבני הזוג הצצה אמיתית לעולם בו חי בן זוגם: עולם ה-IT. ב-8 בנובמבר, יתקיים בסינמה סיטי ערב שמוקדש כולו לאותם בני זוג של אנשי קהילת ה-IT וההייטק בישראל (בין השעות 18:00-22:30), ויסייע להם אולי להכיר יותר את בן זוגם ואת תעשיית ההייטק בכלל.
בני/בנות הזוג יצטרפו ל"טיול בממלכת הבאזזים" של אנשי ההייטק, בהדרכת רוני קרן, מנהל טכנולוגיה ראשי של ג'ון ברייס הדרכה, שיציג להם סוג של מורה נבוכים לעולם ההייטק וה-IT, כפתיחת צוהר לעולם הפיתוח. רוני יתאר גם את המגמות העכשוויות בהייטק, לאן כל זה הולך, ואיך ההשלכות של עידן המכונות והאוטומציה ישנו את הדרך בה אנו מתנהלים בחיינו. אחריו ידבר ריי מאור ("רייקולס"), שהתפרסם כגיבור סידרת הטלויזיה "המשימה: אמזונס", אבל בחיים האמיתיים הוא הייטקיסט, ויועץ בכיר בתחום בסיסי נתונים, לשעבר קצין בממר"ם.
כיוון שריי אינו 'גיק' טיפוסי, הוא ישתף את הקהל גם באורח חייו הייחודי, ה'פראנה', המאופיין בצמצום בתזונה מתוך אמונה שזוהי הדרך לשלווה נפשית ולחיים מאושרים. לסיום יצפו המשתתפים בהקרנת טרום בכורה של הסרט "סנודן" המביא את סיפורו האמיתי של אדוארד סנודן, עובד IT בשירות ה- CIA שהפך למדליף המסמכים הגדול בכל הזמנים.
***************
שבוע אורקל 2016 יתקיים השנה זו הפעם ה-23 ברציפות, וצפוי למשוך אליו אלפי משתתפים במגוון מקצועות התוכנה: מפתחים, תוכניתנים, ראשי צוותים, מנהלי מערכות מידע, מנהלי מאגרי נתונים ועוד. הכנס, פרי שותפות ארוכת שנים בין אורקל ישראל לג'ון ברייס הדרכה, יתקיים בין 27 בנובמבר ל-1 בדצמבר במלון השרון הרצליה.
הכנס יכלול 7 ימים של חוויית לימודים מרתקת, ולמעלה מ- 80 סמינרים מקצועיים במגוון נושאים המאתגרים את המנהלים ואנשי המקצוע בתחום ה- IT וההייטק בסביבת Oracle, על רקע התמורות הגדולות שחלות בתעשייה: בתחום ה-BigData מתייצב השימוש בארכיטקטורות וטכנולוגיות מתבגרות לצד כניסה לעולם ה-Machine Learning. המגמה של יצוא שירותים לאחסון ענן גם היא מתגברת. תנועה לכיוון אוטומציית תהליכים ומוצרים אוטונומיים מתגברת בקצב מהיר ומציעה אפשרויות מדהימות לגבי דיוק, יעול ושיפור הייצור והשירות. עולם האינטרנט מציע פתרונות מדהימים בכל הקשור לחווית משתמשי הקצה וללקוחות האינטרנט של הדברים –IoT. גם עולם הסייבר ממשיך להוביל בחשיבותו והמסע לקבלת מודעות וליישום איכותי של אבטחת מידע בארגונים בשיאו.
גם השנה, שבוע אורקל יכלול יומיים של After Event Workshops שיתקיימו ב- 4-5 בדצמבר, בבניין ג'ון ברייס בתל אביב. ה- After Event Workshops יאפשרו למשתתפים לגעת בטכנולוגיה ולהתנסות ביכולות מתקדמות וחדשניות כגון: Java 8 Streams, Full Stack Development ועוד…
יוזמה חדשה נוספת בשבוע אורקל תעניק במה להשקת טכנולוגיה חדשה על ידי סטארטאפים ישראלים, בהנחה שעובדי ההייטק נחשבים למי שפתוחים יותר לאימוץ מהיר של טכנולוגיות וגאדג'טים חדשים. במסגרת זו נבחר הסטארטאפ ישראלי Upright, להשיק פומבית את המוצר שפיתח: התקן לביש המונע מהמשתמש המבלה זמן ארוך מול המחשב לשבת כפוף, מאמן אותו לשבת זקוף ומונע כאבי גב.
לפרטים: oracleweek.com

דילוג לתוכן