מימין

ה-EMV וה-PCI כבר כאן מסופונים ראשונים הושקו במספר בבתי עסק

Visa, כספיט טכנולוגיות תשלום ונספרסו הציגו בחנות הדגל של נספרסו בקניון גינדי TLV

תל אביב, ינואר, 2018 –הטמעת תקן ה-EMV בעת התשלום בכרטיסי האשראי מתחילה להראות סימנים בשטח עם השקת מסופונים חדשים במספר בתי עסק. אחד הראשונים שבהם הוא בחנות הדגל של נספרסו, בקניון גינדי TLV .
שחר פרידמן – סמנכ"ל חדשנות Visa בישראל מסביר: "תקן ה-EMV מספק רמת אבטחה גבוהה ביותר ותאימות בינלאומית לתשלום בבית העסק באמצעות כרטיסי חיוב בעלי שבב (כרטיס חכם) או באמצעות מכשיר הנייד כאשר העסקה מגובה בהקשת הקוד האישי של מחזיק הכרטיס.
"זהו כרטיס אשראי עם שבב אלקטרוני ואמצעי הגנה ייחודי לכל כרטיס, המקשה משמעותית על זיפני וגנבי כרטיסי אשראי. כניסתו של הכרטיס עם תקן האבטחה המתקדם EMV כבר הוכיחה את עצמה באירופה שם הונאות כרטיסי האשראי בתשלום בבית העסק ירדו בצורה דרסטית מאז נכנס השימוש בו לתוקף. אנחנו ב–Visa נרגשים מהבשורה שהתקן מביא לבתי העסק וצרכנים בישראל".
מאיר רן, מנכ"ל כספיט טכנולוגיות תשלום: "בתוך שנה אנחנו ערוכים להכנסת הטכנולוגיה והתוכנה התומכת בתקן החדש לכ-80% מהעסקים הקטנים והבינוניים בישראל. בכך נוכל לאפשר תשלומי אשראי בטוחים, יעילים ונוחים על פי תקנות בנק ישראל וכפי שנהוג שנים בכל רחבי העולם'.
בחנות של נספרסו בקניון גינדי בתל אביב, הותקנה בשיתוף אנשי נספרסו ישראל, מערכת תשלום משוכללת של כספיט טכנולוגיות תשלום התומכת בתקני EMV ו-PCI וכן בשיטת התשלום ללא מגע contactless, תשלום באמצעות ארנק אלקטרוני ועוד.

דילוג לתוכן