התשתית האחודה NFLEX של FUJITSU ו- NetApp, עכשיו מאושרת לסביבת SAP

פתרונות NFLEX Converged Infrastructure אשר פותחו במשותף על ידי מהנדסי FUJITSU יחד עם NetApp זמינים כעת עבור סביבות SAP כולל SAP Business Suite ועד להטמעת SAP S/4 HANA ו- SAP BW/4HANA – תשתית מרכז הנתונים המוגדרת מראש מסופקת במערכות ההפעלה Windows ו- Linux. תשתית ה NFLEX ניתנת להרחבה מלאה, מה שהופך אותה למתאימה להתקנות SAP לארגונים קטנים ובינוניים.

 

מערכת ה NFLEX המשלבת בתוכה שרתי  FUJITSU CX400M4, מתגי תקשורת וכן מערך איחסון של NetApp וכן שכבת וירטואליזציה מלאה המאפשרת תשתית Software Defined DataCenter SDDC, מגיע כמערכת אחודה והיא טעונה בכל מרכיבי החומרה והתוכנה מהמפעל, ככה שהתקנתה קצרה והיא מסוגלת להיות מוכנה בתוך יום אחד בלבד. המערכת אשר פותחה במשותף על ידי FUJITSU ו- NetApp אף עברה אופטימיזציה של החומרה למערכות ההפעלה והתוכנה, ואף השירות והתמיכה נעשה ממקום אחד, על ידי מהנדסי השירות של FUJITSU.

 

NFLEX היא חבילה גמישה שניתן להרחיב ככל שהדרישות העסקיות משתנות וכמויות הנתונים גדלות. הפתרון האחוד מגיע במספר גדלים ותצורות והוא אופטימאלי להתקנות SAP חדשות, הגירות כמו גם פעולות יומיומיות פשוטות, על ידי הפעלת יישומי SAP ומסדי נתונים של SAP HANA ® על אותה ארכיטקטורה מתכנסת.

 

בפיתוח ה- NFLEX עבור SAP Environments הושם דגש על הקצאת יישומים רב-תכליתית המסייעת לספק גמישות לביצוע אופטימיזציה ושדרוג של סביבות SAP בהתאם לצורך. משתמשים יכולים להסתמך על השילוב הנבדק והמאומת של טכנולוגיית SAP המובילה בתעשייה, הנתמכת על ידי השירותים הטובים ביותר בגישה של  one-stop מ- Fujitsu ו- NetApp – החל ברכישה באמצעות יישום ותמיכה. זה מאפשר שירותי IT זריזים יותר, יעילים ואמינים תוך בעלויות נמוכות יותר. יתרונה הנוסף הינו בהעלאת ה- uptime ופרודוקטיביות.

 

NFLEX עבור SAP Environments הוא חלק מפורטפוליו ה- NFLEX. זו מערכת תשתית אחודה ומשולבת הנחשבת למתקדמת מסוגה בעולם, והיא מאפשרת תשתיות מחשוב גמישות יותר ואחסון רב עוצמה יותר. פתרונות העיצוב הקרובים יכללו מחשוב משתמש קצה של Oracle ו- VMware שיהיו זמינים בהמשך השנה.

דילוג לתוכן