התעניינות סינית באקסלרטור AtoBe

אקסלרטור AtoBe מבית 'עזריאלי מכללה להנדסה' זוכה לאחרונה לביקורים של משלחות אנשי עסקים מסין
בשבועות האחרונים התארחו בעזריאלי מכללה להנדסה ובאקסלרטור AtoBe כמה וכמה משלחות מסין ובהן משלחת בת 30 מנכ"לי חברות ובעלי עסקים משתתפי קורס חדשנות וטכנולוגיה בישראל של מכללת גליל לניהול ומשלחת של כעשרים משתתפים מחברת CHUANGZHAN Real Estate Development Co., Ltd, מבייג'ינג, שעוסקת במימון ופיתוח סטארטפים ובונה מרכזי יזמות עצומים במחוזות שונים בסין.
המשלחות מגיעות למכללה כדי ללמוד על פעילותה הענפה בתחום החדשנות ולפגוש בה אקדמיה יישומית פורצת דרך.
במסגרת הביקורים, ליוו את נציגי המשלחות מר מיכאל מזרחי, מנהל האקסלרטור AtoBe אשר הציג את המכללה, את פעילות המרכז לחדשנות ואת חברות המחזור השלישי של האקסלרטור שנפתח בימים אלה. הביקור כלל גם סיור בבניין ההוראה החדש של המכללה והדרכה של פרופ' דבי שלו, ראש המחלקה להנדסה פרמצבטית, במעבדות המתקדמות להנדסת תרופות.

מיכאל מזרחי, מנהל האקסלרטור AtoBe: "האקסלרטור נרגש לשמש נציג האקוסיסטם הירושלמי בפני משלחות מסין ומארצות אחרות ולהוות דוגמא למודל חדשנות, הנדסה וטכנולוגיה. העניין שמתעורר בתוכנית ההאצה הצעירה בעזריאלי בקרב כוחות מובילים במעצמה המובילה מן המזרח מרגש ומלהיב וכבר נקבעו מספר פגישות עתידיות שיובילו לשיתופי פעולה יישומיים בין AtoBe לתוכניתו היזמות הסיניות, בין היתר עם האקסלרטור הסיני Amchis "
פרופ' רוזה אזהרי, נשיאת עזריאלי מכללה להנדסה: "אנו מברכים את חברי המשלחות בהגיעם לישראל ולמכללה ומודים על הזכות שיש בחלקנו לחלוק עם עמיתינו מחו"ל את הפעילות החשובה אותה אנו עושים במכללה ובאקסלרטור."

 

דילוג לתוכן