התחרות בשוק החיסכון הפנסיוני מתחילה היום!

'אינטרגמל' משיקה היום מערכת אינטרנטית מתקדמת קלה להפעלה והצעת ערך חסרת תקדים;

דמי ניהול בשיעור 0.35% מן הצבירה ו- 0.00% מן ההפקדה, ללא סוכנים, ללא מתווכים, ללא יועצים וללא עמלות מיותרות!

אינטרגמל, חברת גמל אינטרנטית מלאה שכל פעילותה מתבצעת באמצעות רשת האינטרנט, מאפשרת לעמיתים לנהל בעצמם את חסכונותיהם מול מסך המחשב או הסמארטפון מכל מקום באופן שקוף ופשוט
***
שחקן חדש בשוק החיסכון הפנסיוני בישראל. חברת אינטרגמל (www.intergemel.com), שהגדירה מראש שכל פעילותה תהיה אך ורק באמצעות רשת האינטרנט והרשתות החברתיות, מנגישה את החסכונות עבור העמיתים. אינטרגמל מכריזה היום על פתיחתן של קופת גמל וקרן השתלמות לציבור הרחב כאשר כל הפעילות בהן מבוצעת על פלטפורמה אינטרנטית פשוטה וקלה לתפעול. אינטרגמל מאפשרת לכל אחד, הצעת ערך אטרקטיבית במיוחד – דמי ניהול בשיעור 0.35% מן הצבירה, ו-0.00% דמי ניהול מן ההפקדות! וחשוב מכל, דמי ניהול אחידים ושווים לכולם ! הצעת ערך זו מאופיינת בהוגנות ובשקיפות מלאה, ללא כל התחייבות מצד העמית, בלי אותיות קטנות ובלי "הפתעות" ובלי לשלם עמלות ודמי ניהול לסוכנים או משווקים, והעיקר כולם משלמים את אותו אחוז דמי ניהול בלי מועדפים ובלי מקורבים. באינטרגמל אין צורך להשתייך לארגון עובדים, להיות מועסקים בחברה כזו או אחרת על מנת ליהנות מדמי הניהול האטרקטיביים. כולם שווים באינטרגמל.

הפעילות הייחודית הזאת קיבלה את אישורה ובירכתה של הממונה על החיסכון והביטוח במשרד האוצר ולאינטרגמל רישיון לנהל קופת גמל וקרן השתלמות באמצעות הרשת האינטרנטית בלבד וזאת על בסיס תקנונים מאושרים המייחדים את הפעילות האמורה.

איך נהנים מהצעת ערך זו ? פשוט מאד, נכנסים לאתר אינטרגמל, מכל מקום ובכל שעה, מקלידים את הפרטים האישיים, מצטרפים ומתחילים לנהל את הכסף האישי בפשטות, בשקיפות ובנוחות וזאת ללא כל צורך בידע מוקדם או מומחיות פיננסית, הכול פשוט וברור ומתאים לכל איש ואשה. החדשנות אינה מתבססת רק על טכנולוגיה אלא גם על אופן ניהול ההשקעות ואינטרגמל הינה החברה הראשונה בישראל שאימצה באופן מלא את הטרנד ההולך ומתפשט בכל העולם של השקעה הנצמדת, אך ורק, למדדי שוק מובילים.

אינטרגמל, חברה לניהול קופות גמל באינטרנט, המנוהלת בידי בעלי ניסיון רב בשוק החיסכון הפנסיוני הישראלי, הוקמה מתוך שאיפה לחבר בין "העולם החדש" של אינטרנט ודיגיטל לעולם החיסכון הפנסיוני, וזאת, בין היתר, על רקע יוקר המחיה.
אינטרגמל, אשר קיבלה רישיון חברה מנהלת ורישיונות לקופת הגמל וקרן ההשתלמות – לפני כשנה, מאפשרת, באמצעות המערכת הייחודית, לחוסך, השכיר ו/או העצמאי, לבצע בעצמו את כל הפעולות באינטרנט בצורה קלה וידידותית הן בכספי הגמל והן בכספי ההשתלמות.

הנגשת החיסכון לעמיתים
מטרת אינטרגמל כאמור, להנגיש את עולם החיסכון ארוך הטווח לכלל הציבור ולשם כך המערכת מאפשרת לעמיתים לבצע מגוון פעולות בלחיצת כפתור, מהכורסא בבית או משולחן העבודה, וחוסכת מהם את כל התהליך המסורבל והבירוקרטי הקיים כיום. פעולות אלה כוללות הצטרפות באופן ישיר למערכת; העברת כספים מכל קופת גמל וקרן השתלמות אחרת; בחירת הרכב השקעות ; שינוי הרכב השקעות ומעבר בין מסלולים; משיכת כספים ; קבלת מידע על תשואות, הפקדות, יתרות ועוד, והכל באמצעות הקלקות בודדות מול מסך המחשב או הסמארטפון

האתר הוקם בהשקעה של מיליוני שקלים, תוך בחינה מעמיקה ומדוקדקת של התהליכים הנדרשים וזאת כדי לפשט ככל שניתן את התהליכים שעל העמית לבצע. סוכנות הקריאייטיב הבינלאומית Bolds Creative יצרה את המיתוג והמסרים השיווקיים, אפיינה ועיצבה את ממשק המשתמש.

עיקרי המודל של אינטרגמל בהשוואה לחברות גמל מתחרות

שיווק ומכירות

איציק אסטרייכר, יו"ר דירקטוריון אינטרגמל:
"אנו פותחים היום את התחרות בשוק החיסכון הפנסיוני, תוך השקעה בהקמת מערכת אינטרנטית מהמתקדמות בישראל. בדיוק כפי שנעשה בעולמות אחרים בישראל על ידי יזמים שונים, החזון שלנו להביא בשורה לציבור החוסכים בשוק יקר ומסורבל, ולהפוך אותו לקל ופשוט שצפוי לחסוך לעמיתים מאות אלפי שקלים במהלך השנים ועד לגיל הפרישה. אינטרגמל עושה היום צעד משמעותי עבור קהל העמיתים הישראלי, עם השקת מערכת שנועדה לסייע להם לחסוך הרבה כסף בטווח הקצר והארוך. אנו מביאים לעולם החיסכון הפנסיוני בשורה אמתית של פשטות, הוגנות ושקיפות. אנו מזמינים את ציבור החוסכים להצטרף לאינטרגמל עם הצעת הערך האטרקטיבית ביותר בשוק. החל מהיום ציבור החוסכים לא יצטרך לממן מכספו סוכנים או משווקים, ויחווה עולם חדש של צרכנות פנסיונית נבונה".

דב סיני, מנכ"ל אינטרגמל:
"הגענו לרגע הבשורה. לפני מעל ארבע שנים עלה אצלנו הרעיון שיש לחבר את העולם החדש עם החיסכון ארוך הטווח. ישבנו קבוצת אנשים בעלי ידע וניסיון רב שנים בעולם הגמל וההשתלמות ושאלנו שתי שאלות פשוטות, האחת, כיצד ניתן להוזיל באופן משמעותי את דמי הניהול אותם משלמים העמיתים לחברות המנהלות? והשנייה כיצד עושים צדק חברתי לכלל העמיתים? ואלה הן העקרונות עליהן הושתתה אינטרגמל:
1. מוצרים פשוטים, שקופים וברורים לעמיתים.
2. אחידות ואי אפליה בין העמיתים השונים, בשום רובד של הפעילות
3. תהליכי עבודה פשוטים ומינימאליים המונגשים לעמית עד לביתו 24/7.
שמירה מתמדת על עקרונות תאפשר לנו לנהל את הקופות בדמי ניהול נמוכים ביותר ולשמור על צדק חברתי בין כל העמיתים וזאת ללא כל קשר לגובה הצבירה של העמית בקופה.
את כל זה הטמענו, בעבודה רבה ומאומצת (במהלך ארבע שנות עבודה קלנדריות), בתוך המערכות וכעת אנו מנגישים את כל זה לכל אחת ואחד שרוצה להיות שותף לצדק החברתי וליהנות מדמי ניהול הכי נמוכים".
אתר החברה www.intergemel.com

אודות היזמים ומנהלי החברה
היזמים הינם בעלי רקע וניסיון מצטבר של עשרות שנות פעילות בתחומי הביטוח, הפנסיה והחיסכון ארוך הטווח על נגזריו השונים:

עופר סיני – הבעלים של אינטרגמל
יזם בנפשו ובנשמתו, הקים ומנהל כיום את מיזם HopOn, מערכת חכמה לתשלום מהמובייל של כרטיסי נסיעה בתחבורה הציבורית. קודם לכן, עופר, שהינו רו"ח מוסמך, בעל תואר MBA במנהל עסקים, צבר את ניסיונו בעולם הפיננסי בהובלת פרויקטים בגופים מוסדיים ובבנקים כחלק מעבודתו בפירמת רואי החשבון KPMG ובחברת ד.ס.ש., המתמחה ומובילה במתן שירותים לגופים המוסדיים.

איציק אסטרייכר – יו"ר הדירקטוריון
במשך למעלה מ- 16 שנים מנכ"ל של חברות גמל ופנסיה בשוק.
כיהן במשך 7.5 שנים כמנכ"ל מיטב גמל ופנסיה ובכלל זה ניהל את מיזוג והטמעת חברות הגמל של גאון, ישיר ודש לתוך מיטב
לפני כן שימש כמנכ"ל קופות הגמל של בנק מרכנתיל דיסקונט ומנכ"ל קופת התגמולים של עובדי בנק מרכנתיל במשך 9 שנים.

דב סיני – מנכ"ל אינטרגמל
בעל ניסיון ופעילות בשוק הגמל למעלה מ- 35 שנה. כשש שנים בעברו, שימש כחשב ומנהל כספים בקופת התגמולים של תעשייה אווירית וכשלוש שנים ניהל פרויקט הסבה היסטורית של קופות הגמל של בנק הפועלים, הקים ומנהל, מזה כ-25 שנים חברות המעניקות שירותי תפעול לקופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה.

 

 

דילוג לתוכן