התחליף למסכי הטלוויזיה הגדולים

Epson ישראל משיקה מקרן אינטראקטיבי לישיבות ופגישות
המפגין הקרנה עד גודל של 100 אינץ'
תצוגות אינטראקטיביות, שיחות וידאו, מסך מפוצל ואבטחה אלחוטית הם רק חלק מהכלים העומדים לרשות אנשי העסקים שישתמשו במקרן

Epson מכריזה בישראל על מקרן אינטראקטיבי חדש הייעודי לחדרי ישיבות ולעסקים. באמצעות חיבור
Wi-Fi, עבודה מרחוק, שיחות וידאו על מסכים בגודל של עד 100 אינץ' ובאיכות Full HD, מאפשר המקרן מדגם EB-1460Ui, שיתוף פעולה קל מתמיד בין עמיתים לעבודה, בין אם הם נמצאים באותו החדר ובין אם בצדו השני של העולם. המחיר המומלץ לצרכן: החל מ- 19200 שקלים.

לדברי קובי כהן, מנהל תחום מקרנים באפסון ישראל, המקרן משתמש בטכנולוגיה עדכנית כדי לאפשר שיתוף מידע ארגוני ואינטראקטיביות מרשימה. ״ניתן להשתמש בו להקרנה על כל משטח, הוא מצוייד בעטים דיגיטליים ובמתקן להרכבה על קירות, כך שעסקים יכולים בקלות לעבור לעבודה אינטראקטיבית, בלי להצטייד במסכים מיוחדים, או לוחות חכמים כלשהם. המקרן מאפשר לרשום טקסטים, לצייר דיאגרמות וכד' באמצעות העטים הדיגיטליים וניתן לשמור את הנתונים בקבצים לשימוש מאוחר יותר. יתרון גדול נוסף: האפשרות לספק תצוגה על מסכים בגודל של עד גודל של 100 אינץ' – אפשרות שמסכי טלוויזיה שטוחים אינם יכולים להציע במחיר סביר זאת ועוד: ניתן גם להזרים בקלות להקרנה סוגים שונים של תוכן בצורה אלחוטית ממכשירי iOS או Android ניידים״.

היכולת להציג במסך מפוצל תוכן המגיע משני מקורות, מאפשרת למשתמשים לבצע שתי משימות בו-זמנית, למשל, מצגת ואירוח של שיחת ועידה בווידיאו. ניתן לשמור, לשלוח ולהדפיס בקלות תוכן המוצג על הלוח הווירטואלי, ורמקולים מובנים של 16w מוסיפים אודיו ביעילות וללא צורך בציוד או בכבלים נוספים. ״כשמדובר בשיקולים עסקיים לגבי אבטחת נתונים, המקרן כולל גישה מוגנת בסיסמה לשיתוף הלוח הווירטואלי, סיסמה מוצפנת לתוכן הלוח הווירטואלי ואבטחה אלחוטית – הכל כדי לשמור על נתונים מאובטחים״.

דילוג לתוכן