התוצאות הכספיות של Veeam לרבעון שני 2015 הושפעו לטובה ממגמת נטישה של ארגונים את פתרונות הגיבוי המסורתיים

Veeam רשמה צמיחה של 64% בשוק האנטרפרייז בעקבות העובדה שארגונים מזהים את מגבלות גיבוי הלגאסי ; 70% מן החברות ב- Fortune 500 משתמשות ב- Veeam Availability Solutions עבור מרכז הנתונים החדש

 

חברת Veeam® Software,המספקת זמינות (Availability) עבור מרכז הנתונים המודרני (Modern Data Center™), מכריזה היום, על הממצאים הבולטים בתוצאות הכספיות של החברה, לרבעון שני 2015. ביניהם: צמיחה של 22% בהכנסות מהזמנות מראש, בהשוואה לתקופה הדומה אשתקד. בנוסף, מדווחת Veeam  על צמיחה של 64% בהכנסות, בהשוואה לשנה שעברה, במיוחד מלקוחות אנטרפרייז, ועל כך ש-  70%  מן החברות ב- Fortune 500 ו- 48% מן החברות ב- Global 2000 נמנות על לקוחותיה.

 

זו השנה השלישית ברציפות, בה Veeam  מדורגת בריבוע הקסם של גרטנר בקטגורייה של תוכנות גיבוי לאנטרפרייז. "יותר ויותר ארגונים בוחרים את פתרונות הגיבוי שלהם מוונדורים המציעים הגנה רחבה יותר בנוסף לתוכנות הגיבוי המסורתיות, בשעה שארגונים היום כבר מכירים בערך הטמון בגיבוי מידע קריטי בשיטות, טכניקות וביעדים מגוונים," כותב דייב ראסל, סמנכ"ל ואנאליסט בכיר, פושאן רינן, מנהל מחקר ורוברט ריים, מנהל מחקר, בדיווח של ריבוע הקסם של גרטנר לשנה זו.

 

"אנו ממשיכים לראות מיגרציה מגיבוי לגאסי לפתרונות Availability המתאימים למרכז הנתונים המודרני, בעקבות ההבנה של ארגונים כי גיבוי כיחידה עצמאית אינו מספיק עוד על מנת לפגוש את הציפיות של בעלי המניות שלהם, " אמר רטמיר טימשייב, מנכ"ל Veeam. "במהלך הרבעון האחרון  ראינו צמיחה חזקה לא רק בעסקי האנטרפרייז שלנו, אלא גם שברנו את מחסום ה- 150,000 לקוחות, עובדה המהווה סימן ברור לכך  כי ארגונים, בכל הגדלים, עייפו מפתרונות לגאסי ומצפים לפתרונות ה- Availability  של הדור הבא של Veeam."

 

"הקמה של מרכז נתונים מודרני נחשבת לדרך המשתלמת ביותר, מבחינת עלות-תועלת, להגן על הקניין הרוחני שלנו," אמר אנדריי ברומס, מנמ"ר וסמנכ"ל בכיר ב-  Goodwill® Industries, בניו יורק וצפון ניו ג'רסי, הנוגעת בחייהם של 95,000 אנשים ומציבה  8,400 עובדים בשנה, במקומות עבודה, ברחבי ניו יורק. "מטרתנו להבטיח כי הקניין הרוחני שלנו  מובטח וזמין באופן מלא למשתמשים 24/7. הקניין הרוחני שלנו הוא מה שמאפשר לנו לספק את השירותים שלנו. Veeam  לא רק נתנה לנו  דרך להגן על הקניין הרוחני  אלא גם דרך לשמר את המידע שלנו באופן שלם ואמין. עם Veeam אנו מצליחים להפיק את המירב מפתרונות הגיבוי, ההתאוששות ושיחזור המידע. Veeam  יצרה מהפכה בעולם ה- IT שלנו וסייעה לנו להתקדם מתוכניות DR לתוכניות של המשכיות עסקית."

 

עוד מימצאים מתוצאות הרבעון השני, 2015:

 

Veeam Availability Suite v9 החדשה: מובילי IT מצפים להשקה של Veeam Availability Suite v9 וליכולות שהיא מספקת – למעלה מ- 10,000 משתמשי Veeam  כבר פנו אלינו בבקשה לקבל חדשות ועדכונים לגבי גירסה 9, עוד בטרם השקנו אותה.  בנוסף, רבים מביעים עניין רב ביכולות image-based VM replicationשנוספו ל- Veeam Cloud Connect, ואשר יאפשרו להם להציע יכולות התאוששות מאסון כשירות (DRaaS).  שוק ה- DRaaS מוערך בצמיחה עתידית של 1.42 מיליארד דולר השנה ובצמיחה של 11.92 מיליארד דולר עד 2020.

 

צמיחה ניכרת בענן: תוכנית הענן – Veeam Cloud Provider (VCP) program– דיווחה על צמיחה של 88% במספר הטרנזאקציות בהשוואה לשנה שעברה. ל- Veeam  יש כעת 8,500 ספקי שירותי ענן ברחבי העולם המהווים חלק מתוכנית ה- VCP, כולל למעלה מ- 850 ספקי שירותים  המורשים להציע שירותים עבור שירותי הענן של Veeam.

 

157,000 לקוחות ב- 200 מדינות:Veeam  צרפה לשורותיה 11,700 לקוחות משלמים, ונהנית מהצטרפות ממוצעת של 3,500 לקוחות בחודש. פתרונות ה- Availability  של Veeam  מגנים על 9.1 מיליון מכונות וירטואליות (VM) בעולם.

 

הזמנות לרישיונות החדשים של  Microsoft Hyper-V: צמיחה של 26% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

חשיפה ל- 33,000 שותפים (ProPartners) ברחבי העולם:Veeam מחויבת לערוצים במדינות השונות לעניין משווקים חדשים ו- VARs לפתרונות שלנו.

צמיחת כח אדם:Veeam מעסיקה כעת 1,860 עובדים ברחבי העולם.

 

אודות כנס Veeam on Tour

ב-9 בספטמבר, תקיים Veeam  בישראל, את כנס הלקוחות והשותפים השנתי שלה, בסימן ההשקה של Veeam Availability Suite v9. הכנס שיתקיים ב- Ocean, בגני התערוכה, מיועד למנהלי תשתיות ומקבלי החלטות ב- IT, מקרב לקוחות החברה, לקוחות פוטנציאלים ושותפים. בכנס יוצגו היכולות החדשות, השיפורים והשדרוגים שמביאה עימה גירסה 9, אשר תושק זמן קצר לאחר הכנס.בין יכולות אלו ניתן למנות את שיתוף הפעולה החדש עם EMC, יכולות רפליקציה וירטואליים מבוססי ענן ועוד. בין המרצים, שיובילו את הכנס, ניתן יהיה לפגוש את Rick Vanover, מנהל אסטרטגיית מוצר בכיר  ב- Veeamהעולמית, נועם מנלה, מרצה ישראלי מבוקש, בהרצאתו  Uploadועוד. להרשמה לכנס הקליק וכאן.  http://go.veeam.com/veeamon-tour-customer-israel-en/

דילוג לתוכן