השקה בישראל- מוצר BI המסוגל להפיק מאסות של נתונים בזמן אמת

מיטווך משיקה בישראל את Microstrategy 10 – שילוב
יכולות בינה עסקית עם Data Discovery במוצר אחד
התוכנה החדשה מפגינה טכנולוגיית In-Memory חדשנית לביצוע עובודי BI מהירים על מאסות של נתונים. "מי שאפשרה בעבר למשתמשים ליצור ויזואליזציה פשוטה בהתאם לשאילתות, 'השתכללה' עם השקת Microstrategy 10", אומרים בגרטנר. מנהל התוכנה בחברת PayPal: ״Microstrategy 10 הוא ׳סוס עבודה׳ שנולד כדי לתמוך במגוון רחב של משתמשי קצה״

חברת מיטווך, מפיצת מיקרוסטרטג'י בישראל, משיקה את Microstrategy 10. הגרסה החדשה משלבת במוצר תוכנה אחד, בין הצרכים השונים הקיימים בארגונים ב- Business Intelligence ארגוני ומובנה (Governed BI), לבין Data Discovery גמיש ומהיר.

"עד שנת 2018, מהפכת ה- Data Discovery וניהול הנתונים יניעו את מרבית הארגונים לכיוון ארכיטקטורות אנליטיות מרכזיות", כך מעריכה חברת המחקר הגלובלית גרטנר. החברה מעריכה כי מערכות Data Discovery מנוהלות, מבוססות Hadoop, המספקות חיווי ויזואלי אינטואיטיבי וקל להבנה, יתמזגו לסט אחד של יכולות Data Discovery מהדור הבא, כרכיבים של פלטפורמת BI ארגונית מודרנית.

אחת השחקניות הבולטות בזירה הזו, ומי שזוכה זה שמונה שנים ברציפות (!) להופיע בסקר 'ריבוע הקסם' השנתי של גרטנר, ברביע המוביל של תחום ה- Business Intelligence והאנליטיקה, היא חברת מיקרוסטרטג'י. "מי שאפשרה בעבר למשתמשים ליצור ויזואליזציה פשוטה בהתאם לשאילתות, 'השתכללה' עם השקת Microstrategy 10", אומרים בגרטנר.

"Microstrategy 10 הינה הראשונה המשלבת באופן מושלם במוצר תוכנה אחד, בין הצרכים השונים הקיימים בארגונים ב- Business Intelligence ארגוני ומובנה (Governed BI), לבין Data Discovery גמיש ומהיר", אומר טל נועם, מנהל חטיבת ה- Data Warehouse & BIבחברת מיטווך. "בעוד ש- BI ארגוני מאופיין בצורך להפיק דוחות מתוזמנים למאות ולאלפי משתמשים תוך הקפדה על הרשאות ומידור הנתונים, ב- Data Discovery הדגש הוא על גמישות ועל Time to Analytics, החשוב כל כך בבואנו לבצע ניתוחי Data Discovery על מקור נתונים חדש.

"הפתרון החדש חוסך מארגונים את המורכבות ביישום והטמעה של כלי תוכנה נפרדים, וקונסולידציה זו של צרכים מובילה מנסיוננו לחסכון כספי מהותי לארגונים". עוד מוסיף טל כי "יכולת נוספת מרשימה, שקיבלה משנה תוקף בגרסת Microstrategy 10, היא היכולת להפיק דוחות BI על מאסות של נתונים שמתעדכנים ב- Real Time, תכונה שימושית מאד בסוגים שונים של Dashboards תפעוליים, הן בחברות דוט.קום והן בארגונים מסורתיים."

בין היכולות החדשות שמופגנות ב-Microstrategy 10 הן יכולות משודרגות של-Self Service BI , ניתוח מידע ישירות על Hadoop, סיפריות עיצובים גרפיים מרשימים ואנליטיקה מתקדמת, טכנולוגית In-Memory חדשנית: Parallel Relational In Memory Engine – PRIME, יכולות אבטחת מידע ומידור מתקדמות, הזדהות ללא סיסמא ועוד.

המשתמשים הראשונים שכבר ניסו את המערכת החדשה מרוצים ביותר: ״אנחנו מסתמכים על הפלטפורמה האנליטית של מיקרוסטרטג'י כדי לעקוב ולנטר השקעות בתוכניות אותן אנו משדרים, לניתוח מודעות ולבחינת טרנדים של מכירות, כמו גם לבחינת ביצועי צוותי המכירה שלנו״, אומר מדהור סוני, מנהל טכנולוגיה בכיר בערוץ דיסקברי הטלוויזיוני. ״אחרי בחינה של Microstrategy 10, אני מודה שהצוות אהב את מה שראה ובעיקר את הפונקציונליות החדשה…"

״Microstrategy 10 הוא ׳סוס עבודה׳ שנולד כדי לתמוך במגוון רחב של משתמשי קצה״, אומר פרנק זו, מנהל התוכנה בחברת PayPal. ״במהלך הבחינה שלנו הצלחנו להעלות מעל שני מיליארד שורות (400GB~) תוך תמיכה בשאילתה משנית״.

ומה אומר ה- Head of Enterprise BI של Facebook, על המוצר?
בסרטון הבא:

דילוג לתוכן