השחקנית מייגן פוקס בשת"פ עם פלאריום

פוקס תופיע כדמות הראשית במשחק STORMFALL: RISE OF BALUR שזמין להורדה הן ב- IOS והן באנדרויד וכיום רשומים בו יותר מ-7.5 מיליון שחקנים.

 

פלאריום (Plarium), מהחברות המובילות בעולם בפיתוח משחקים למובייל, לרשתות החברתיות ולדפדפני האינטרנט, עם למעלה מ-250 מיליון משתמשים, הודיעה היום על שת"פ עם השחקנית מייגן פוקס (צבי הנינג'ה, רובוטריקים ועוד…) במשחק המובייל הפופולרי – Stormfall: Rise of Balur . במסגרת השת"פ, הדמות הראשית תגולם ע"י פוקס.

הדמות הראשית במשחק, אמיליה דלת'אניס, מפקדת המשמר העליון במשחק, תעוצב על פי דמותה של פוקס. בעלילת המשחק, האופי החזק והאמיץ של אמיליה הוביל אותה לאחוז בחרב ולאמץ את דרכם של הלוחמים. במשחק היא משרתת כמנטורית ומדריכה לשחקנים במשחק שבאים להציל את סטורמפול מכוחות הרשע. דמות זו היא הראשונה מבין שורה של עדכונים שייכנסו למשחק במהלך החודשים הקרובים.

"אני מאוד נרגשת מההזדמנות לשחק את תפקידה של אמיליה בסטורמפול", אמרה מייגן פוקס. "לא רק שאני מובילה את כל השחקנים בתחילת דרכם במשחק, זה פשוט כיף לשחק דמות נשית חזקה ודומיננטית".

המשחק Stormfall: Rise of Balur יצא לשוק בינואר 2015 ובו מתבצעות למעלה מ-1.8 מיליון תקיפות מדי יום ומשחקים בו למעלה מ-5.5 מיליון שעות בחודש. המשחק הוא המשכו של Stormfall: Age of War שהושק ב-2012 בפייסבוק ובו רשומים למעלה מ-30 מיליון שחקנים בארה"ב ובאירופה.

"אנו מאוד שמחים שמייגן פוקס הפכה לפנים החדשות של המשחק המצליח Stormfall: Rise of Balur, מהמשחקים האהובים ביותר שלנו", אומר גבי שלאל, סמנכ"ל השיווק של פלאריום. "הנסיון של מייגן בסרטים שוברי קופות יהווה תוספת מצוינת למשחק שלנו".

להורדת המשחק:

Apple App Store, visit http://bit.ly/StormfalliOS

For Android, visit http://bit.ly/StormfallAndroi.

דילוג לתוכן