השולחן הטכנולוגי של Commvault

 

Picture the Possibilites

Commvault, מובילה עולמית בתחום הגיבוי, הניהול והארכוב קיימה לאחרונה שולחן עגול טכנולוגי ללקוחות החברה בו הוצגו היכולות וההכרזות החדשות של Commvault. המפגש הטכנולוגי, התקיים ב-Stuko ולקחו בו חלק מעל 100 לקוחות מהארגונים המובילים במשק הישראלי. יוסי אשכנזי, CTO ב-Commvault ישראל הוביל את המפגש אשר כלל הרצאות טכנולוגיות מפי המומחים של Commvault ישראל.

 

את האירוע פתח שי נוני, מנכ"ל Commvault ישראל, עם דברי פתיחה והוקרה קצרים. לאחר מכן החל הסשן הטכנולוגי של היום שהחל בהצגת החזון הטכנולוגי של החברה על ידי רוני כפטל, סמנכ"ל הטכנולוגיות של Commvault ישראל.

 

"Commvault מספקת פתרונות תוכנה מובילים, אנו ממשיכים

לפתח פתרונות חדשים המותאים לאתגרים הנוצרים בעקבות הטרנספורמציה הדיגיטלית והשינויים התכופים בשוק. שולחן עגולים הם דרך מצוינת להציג את הפרוטפוליו המתקדם שלנו ואת הפיתוחים החדשים בתחום הניהול, הגיבוי והארכוב ללקוחות ושותפים". כך אמר רוני כפטל, סמנכ"ל טכנולוגיות ב-Commvault ישראל.

 

משם צללו המשתתפים לסשן טכנולוגי שארך כשלוש שעות מפי יוסי אשכנזי. הסשן כלל דגשים על כלל היכולות החדשות ששוחררו ע"י Commvault ומהווים ערך מוסף לכלל לקוחות החברה  כמו: בינה מלאכותית, אוטומציה, ניתוחי מידע, רולוגציה, GDPR ובנוסף עדכונים טכנולוגים רבים מתחום ה-Data Managment.

 

לאחר הפסקה וארוחת צהריים הציגו דודי שוחט, Senior Engineer Enterprise ואיציק סקוברוניק  Technical Account Manager GOI-MOD  ב-Commvault ישראל דמו משותף ליכולות שהוצגו, ענו לשאלות המשתתפים והציגו טיפים וטריקים לקבלת המיטב מפתרון ניהול המידע של Commvault ללקוחותיה.

 

יוסי אשכנזי, CTO ב-Commvault ישראל: "מפגשים טכנולוגיים מסוג זה מהווים את הנדבך החשוב ביותר בחיזוק הקשר עם הלקוחות והבנת הצרכים היומיומיים שלהם. בכוונתנו לקיים מספר מפגשים חשובים מסוג זה לטובת לקוחותנו לאורך השנה.  אני מבקש להודות ללקוחותנו שלקחו חלק במפגש ופרגנו על הצלחתו.

דילוג לתוכן