הרשת החדשה של מירס- הורדת נתונים של עד 84 מגה ביט בשניה

במהלך אירוע חגיגי ולעיני אלפי לקוחות, קיימו בעלי החברה פטריק דרהי והמנכ"ל אברשה בורשטין, את השיחה הראשונה ברשת הסלולר החדשהפטריק דרהי: "נשקיע למעלה מ-1.5 מיליארד ₪ בהקמת הרשת החדשה, כשטובת הצרכנים לנגד עינינו"
 
בורשטין: "הרגשתי בדיוק כמו ביום בו התקיים מכרז התדרים; היד והקול רעדו מהתרגשות"
 
הרשת החדשה של מירס תהיה בגרסה המתקדמת ביותר של הדור השלישי בGSM, המאפשרת מהירות הורדת נתונים של עד 84 מגה ביט בשנייה ובכך תהפוך לרשת הסלולר המהירה בישראל
***
Mr Abrasha Burstyn CEO: "Hello Patrick, Nice to hear you loud and clear, this is the first call over Mirs 3.9G network".
 
Mr Patrik Drahi : ", שלום אברשהl'm truely excited to hear you, This is a landmark in our new way"  
 
במילים אלה פתחו מנכ"ל מירס אברשה בורשטין ובעלי החברה פטריק דרהי את שיחת הטלפון הראשונה וההיסטורית שהתקיימה ביניהם, על גבי רשת הסלולר החדשה בטכנולוגיית GSM דור 3.9 של מירס, במהלך אירוע לקוחות חגיגי ומרשים ולעיניי אלפי לקוחות, ספקים ועובדי החברה.
 
השיחה התקיימה באירוע חגיגי שמירס קיימה ביום חמישי האחרון בגני התערוכה בת"א, בו השתתפו כ-3000 אלפים איש ובהם לקוחות, ספקים, ושותפים לדרך לאורך השנים ובמהלכו כאמור, הפתיע המנכ"ל בורשטין, כאשר עלה לבמה והודיע לנוכחים כי הם עומדים להיות עדים לאירוע היסטורי של שיחת הטלפון הראשונה שתתקיים על גבי הרשת החדשה של חברת מירס. השיחה, אשר הוקרנה בשידור חי על גבי מסך ווידאו ענקי התקיימה בצורה חלקה וקולחת לעיני הקהל הרב והנרגש שהגיב במחיאות כפיים סוערות.    

 
על האירוע אמר בורשטין כי: "אלפי לקוחות, ספקים עובדים וחברים יקרים אשר ליוו את מירס מיום היווסדה והיו שותפים לדרך, השתתפו היום באירוע היסטורי בענף הסלולר בישראל, כאשר היו עדים לשיחת הטלפון הראשונה שנערכה ביני לבין בעלי מירס פטריק דרהי, שלא הפסיק להאמין בחברה ובעובדיה. באופן אישי, מדובר באחד מרגעי השיא של חיי, עליו עמלתי בשיתוף הנהלת ועובדי החברה הנאמנים של מירס במהלך השנים האחרונות. שיחת הטלפון על תשתית נוקיה-סימנס, שהתקיימה עם מר דרהי הייתה מרגשת במיוחד והרגשתי בה בדיוק כפי שהרגשתי ביום בו התקיים תהליך התיחור של מכרז התדרים: הפעם היד והקול קצת רעדו".  

 

פטריק דרהי אמר כי: "היום מירס ירתה את יריית הפתיחה למהפכה שטרם נראתה בשוק הסלולר בישראל ותביא עימה את הבשורה, לה מחכים הצרכנים. לכם, לקוחותיה הנאמנים של החברה נציע  שירות מצוין, פורטפוליו מוצרים ושירותים חדשני ואטרקטיבי וטכנולוגיה מתקדמת, כחלק מקבוצת התקשורת החזקה ביותר בישראל, אשר תספק ללקוחותיה שירותי סלולאר, טלוויזיה, טלפוניה קווית ואינטרנט. אנו מתכוונים להיות קבוצה שהמוטו המרכזי שלה יהיה פשטות, בהירות ומחירים נוחים לצרכן".
 
עוד באירוע הציגה מירס את היצע המכשירים שתשווק. הרשת החדשה של מירס תהיה בגרסה המתקדמת ביותר של הדור השלישי בGSM, המאפשרת מהירות הורדת נתונים של עד 84 מגה ביט בשניה ובכך תהפוך לרשת הסלולר המהירה בישראל.
 
חשוב לציין כי השקת הרשת החדשה של מירס עבור ציבור הצרכנים, צפויה להתקיים במהלך החודשים הקרובים.

דילוג לתוכן